Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar,ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar,ha a parotok kettesben találkozik ellenkező nemű baráttal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem arra irányulna, hogy titeket zavar-e, ha esetleg a baratotok/baratnotok találkozik egy nővel/férfival,aki baráti minőségben van jelen a parotok életében. A találkozóról természetesen tudsz.

Én azt vallom,hogy férfi és no között nincs barátság,esetleg akkor, ha semennyi szexuális vonzalom nincs a felek között.

Ti hogy vélekedtek erről?


2020. jún. 6. 20:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, felnőtt ember, sosem voltam féltékeny, mert tudom mennyit érek, és a partnereim tudják, hogy mit veszíthetnek.

Szoktam én is találkozni ellenkező nemű barátaimmal, ügyfeleimmel, munkatársaimmal. Ha valaki 1X szóvá teszi, elmondom neki, hogy semmi köze hozzá. Ha 2. alkalommal előhozza, én meg előhozom a szakítást.

2020. jún. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem felek attól,hogy megcsalna,egyszerűen csak az zavarna,ha mondjuk a másik fel többet látna a dologba,mint a párom és nyomulna rá. Biztos vagyok benne,hogy leállítaná,de attól meg nem esne jól a dolog,így a félreértések elkerülése végett ebben maradtunk. Persze ez meg változhat és sok mindentől függ,de megértem a másik álláspontot is.

Viszont én emiatt nem szakitanek vele,és ha valaki emiatt velem igen, akkor az nem lehetett valami komoly a részéről.

2020. jún. 7. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!