Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire volt akadályozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt akadályozó tényező a párod és családja komoly döntés előtt?

Figyelt kérdés
..mennyire számítottak hogy ők vagy a rokonai milyenek; milyen a viszonyod velük stb.ha mondjuk arra gondoltál hogy hosszú távra tervezz a pároddal v gyerekvállalás v házasság legyen. Mert nyilván az ő családja része leszel.
2020. jún. 7. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Nálam tényező, mert nem tudnék olyan emberrrel együtt élni, akinek nagyon szoros a viszonya a családjával és elvárná, hogy a családja részévé váljak. Nem bírnám elviselni ezt a felállást, a gyakori rokonlátogatásokat, az új családba való beépülést. Soha senkit nem tiltanék a családjától, megértrem ha valakinek a családközpontúság az értékrendje része, de akkor nem illünk össze. Az a fontos, hogy hozzám hasonló emberrel legyek együtt.

Engem is utasítottak már el azért, mert nem tartom a kapcsolatot a saját családommal és nem tartom értéknek a családot. Ő nagyon szoros viszonyban volt a rokonaival, minden hétvégén, ünnepen együtt vannak stb így neki alap volt, hogy az új komoly párja is családtaggá válik, én sosem lettem volna erre hajlandó. Szerintem teljesen korrekt indok.

2020. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!