Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy kisgyerek ilyen szinten rafinált??

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, én is voltam 7 éves, de soha nem jutott eszembe a szüleimet irányítani, vagy parancsolni nekik és a rafináltság távol állt tőlem, de szerintem a legtöbb kisgyerek így is van ezzel hála istennek!


A párom fia 7 éves, 3 éves kora óta ismerem. Eleinte szerettem, hiszen egy kis ártatlan gyerek volt, sokat játszottunk együtt, aranyos volt.

De mióta kicsit jobban tudja az eszét, azt csinál az apjáékkal szinte amit csak akar. Tudom ez leginkább a szülő hibája... De ennek a kisgyereknek olyan esze van, hogy sokszor csak bámulok.


2 hetente Hétvégén tudunk együtt lenni a párommal 2 hétvégét mivel hetel én pedig 2 hetes tónusban dolgozom , pénteken haza jön és vasárnap megy vissza munkába. (egyébként a párom a szüleinél él)

Ilyenkor persze a kisgyerek is velünk kell legyen. Szinte csak éjszaka tudunk együtt lenni kettesben, de van olyan is hogy a gyerekével kell aludnia, (a párom szüleinél..)mert a gyerek ezt megköveteli...


Van olyan, hogy valamikor éjfél után állít be hozzám, mert el kell altatni a fiát és az addig fent van... Akkor szerencsétlen bedől az ágyba és teljesen kész van kB 10 perc és alszik... Tudom, nehéz.. Mindenhol jót tenni, nálam is, a gyereknek is.. De ez hihetetlen.


Aztán most az anyukának lett egy barátja, és a kisgyerek ezt teljesen kitaktikázza...


Amikor tudja hogy én otthon vagyok, akkor az apjával akar aludn, miattam... Mikor tudja hogy én nem vagyok otthon akkor az anyjával a pasi miatt.


És mindenki mindent rá hagy.. Szerintetek?? Valahogy én úgy érzem hogy nemfog már sokáig menni így mert az én türelmem is véges.

27/N


2020. jún. 7. 11:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

4 éve 2 hetente 2 éjszakát vagytok együtt a pároddal és ezt párkapcsolatnak csúfoljátok?

Aki hétvégi apuka, annak általában 2 hetente egy hétvége jár.Ha párod nem jár haza minden hétvégén, akkor nyilván csak akkor tud vele lenni a gyerek mikor otthon van.Neki hiányzik az apja, nyilván jó a kapcsolatunk,szeretik egymást így szeretné maga mellett tudni legalább olyankor.Ez nem taktikázás, hanem szeretet és figyelemhiány.Se itt,se ott nem kap belőle eleget.

Próbáljatok munkahelyet váltani,költözzetek össze, találjátok kompromisszumos megoldását mert így csak az időtök megy a semmivel.

2020. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem vevő a megoldás keresésére, akkor nincs miről beszélni. Megszokod vagy keresel mást. Kisgyerenek a részéről érthető, ő még nem tudja felfogni úgy a dolgokat. Párodnak kéne beszélni a gyerekével, esetleg programozni közösen, hogy a kisgyerek is kicsit megismerjen. De ameddig o ezt nem tartja problémának addig felesleges
2020. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Azt írod, te nem voltál ilyen a szüleiddel. A te apád is összeállt egy 20-on éves csajjal? Neked is csak kéthetente egy hétvége jutott a szüleiddel? Neked nem elég a kéthetente 2 nap, mint ahogy a gyereknek sem. Elvált szülők gyereke, 3 évesen elvesztette a családját, szeretne minél több időt tölteni az apjával, aki egyébként nem a hétköznapjai része. Teljesen érthető, hogy szeretetre, figyelemre vágyik. Ha ez neked nem fér bele, akkor tényleg keress gyerektelen pasit.
2020. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Rafináltnak nevezel egy 7 éves gyereket, mert szeretne havonta legalább 4 napot az apukájával tölteni. 3 évesen már nem voltak együtt a szülei, sosem élhetett harmónikus családban. Te bármikor találhatsz új pasit, de neki csak egy apukája van.
2020. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja.. És akkor miért nem akar az apukájával lenni amikor én nem vagyok ott??? 🤣 Nem érdekes kicsit sem?
2020. jún. 7. 17:19
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

...azért mert gyerek, és ha te nem vagy ott, akkor tudja hogy az apja a rendelkezésére áll. Látszik hogy nincs gyereked!

Hidd el, nem veled akar kiszúrni, egyszerűen érzi hogy ki akarod sajátítani az apját.

A gyerekek nem hülyék, sokkal több érzés van bennük mint a felnőttekben. És gondold el, szétszakadt egy család, melyben a gyerek kötődni akar valakihhez aki biztonságot nyújt neki. Benned csak riválist lát, mert érzi hogy még azt a pár napot sem hagyod meg nekik hogy együtt lehessenek apa-gyermek.


Itt neked kell alkalmazkodni. Ha nem tudsz vagy nem akarsz, hagyd a fenébe ezt a kapcsolatot.

Nem is értem miért álltál össze egy gyetekes pasival.

2020. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
A mai szülők nem tudnak kölyköket nevelni, mert nekik is rossz mintáik voltak.
2020. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Akkor nyilván az ő szüleik sem tudtak gyereket nevelni, mert ők is rossz példát láttak, így kb senkit sem tudtak rendesen megnevelni, téged sem, így és te is rossz példát láttál, így te sem tudsz gyereket nevelni, úgyhogy úgy hülyeség a hozzászólásod, ahogy van.


De ha te úgy gondolod hogy te tudsz gyereket nevelni (gondolom nincs kölyköd, honnan is tudnád, akinek van az nem ír ilyet) akkor azt is tudhatnád, hogy kb. mindenki azt hiszi magáról hogy tud.

2020. jún. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán érthető vagy én nem értem, hogy akkor most kik laktok együtt. Apa, anya, gyerek mind a nagyszülőknél van valami osztott házban, és 4éve te kéthetente betársulsz? Ha viszont az apa csak kéthetente látja a gyerekét, akkor természetes, hogy a gyerek vele akar lenni, meg különben sem olyan ez a kor, hogy jól elvannak magukban. Az, hogy ébred és átjön, nem taktika. Nekem két gyerekem van, az egyik nagyon jó alvó volt már babaként, a másik pocsék, pedig ugyanúgy neveltem őket. Ha komolyan gondoljátok ezzel az emberrel, az meg nem állapot, hogy ennyi ideje csak ennyi időtök van egymásra, és az is ilyen másoknál kempingezősen.
2020. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!