Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennél az újrakezdésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél az újrakezdésbe két szakítás után?

Figyelt kérdés
A barátommal már kétszer szétmentünk, most úgy néz ki újra összejövünk de nekem már vannak kétségeim. És már nem szeretem úgy mint régen. Működhet ez így szerintetek?
2020. jún. 8. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mennék, minek? Már nem is szereted, mi az istenért akarod ezt az egészet erőltetni.. Miből tanulsz, ha a saját hibáidból nem?
2020. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mèg ha szeretnèd megèrtenèm, hogy mièrt vetült fel ez újra, de így, hogy nem is szereted, minek? Csak hogy legyen valaki?

Felesleges. El kell engedni.

2020. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De minek mennél bele, ha nem akarod???
2020. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Már az első újrakezdés is hülyeség volt.
2020. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges! Rövid ideig minden jó lesz, utána kezdődik minden probléma újra.
2020. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Én is kétszer fogadtam vissza az exemet. Egyet kértem, hogy ígérje meg, ha vége lesz, nem megint egy férfi miatt, akihez mindig visszament. Hát nem sikerült neki betartani. Megint megcsalt. Engem utóljára.

De bármilyen problémára elmondható ez. Ha másodszorra se sikerült megoldani, azt már nem is fogjátok!

35f

2020. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!