Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 24 vagyok és szakítok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 vagyok és szakítok, megtalalhatom a párom és esetleg szülhetek 30 évem előtt?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan dolgozik nincs rám ideje egy éve nem jött velem még csak sétálni sem el. Mikor összejöttünk nem ilyen volt nagyon kedves volt törődött velem és nagyon szerettem. Mára már csak este látom bedől az ágyba és alszik. Már nem bírok így élni, szeretnék élni, kikapcsolódni de vele nem lehet. Viszont minden vágyam egy boldog házasság és egy gyermek. De nem akarok 35 évesen vagy 40 anya lenni és minél idősebb vagyok annál nehezebb lesz rátalálni valakire akivel boldogok lehetünk együtt és születnék

2019. ápr. 1. 10:26
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
Pontosan
2019. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Még megtalálhatod.
2019. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
11%

Jelen esetben komolyan el kellene ezt mondani neki is. Ha változtat öröm, boldogság. Ha nem akkor kelleme csak szakítani.

Talán megérti hogy nem minden a pénz(anyagi biztonság, meleg lakás, melegvíz, friss étel, autó, jó ruhák, telefon, internet, ezek végül is nem létszükségletek, és te is képes vagy lemondani róluk)

2019. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Izabella220 ***** válasza:
84%
Még 24 vagy így van elég időd,hogy találj egy társat aki jobban illik hozzád.A helyedben egy percig sem gondolkoznék hidd el.Nekem 29 évesen született neg a kislányom hamarabb nem is akartam.De a gyerek és a kapcsolat két különböző dolog.Gondold végig mégha csak 2 év múlva találkoznál sgy komoly pasival akk is csak 26 leszel.
2019. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, akkor van esélyed boldog házasságra?
2019. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Ha most töltötted be a 24 éves kort, akkor 30ig még egész pontosan 8szor tudsz szülni. Más tészta, hogy erre megtalálod e a megfelelő embert. A korodból kiindulva jó esélyed van rá.

32/f

2019. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki, azt viszi csak piszkálom állandóan, ő azért dolgozik h haladjunk de egyébként keres havonta vagy 400 ezret és soha nincs egy forintja sem de azt se tudja hová tette..
2019. ápr. 1. 10:38
 8/32 A kérdező kommentje:
Félek, hogy már minden normális kedves férfi foglalt én meg egyedül maradok
2019. ápr. 1. 10:39
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 24 vagy. Simán találhatsz. Nem értem minek parázol úgy beszélsz mintha 38 lennél aki gyorsan szülni akar.

De ennek a kapcsolatnak semmi értelme.

2019. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont pénzügyi analfabéta, bármennyit is fog keresni az mindig el fog folyni. Ismerek ilyeneket. Jóval idősebbeket is...


Így más a dolog.

Fogsz találni nyugi, hamarabb mint gondolnád!

Ja és 30 felett is lehet szülni.

2019. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!