Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon elszállt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon elszállt magától az utóbbi időben. Hogy közöljem vele finoman?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időszakban eljárt edzeketni, hogy ő is sportosabb legyen. Előtte tényleg kövérebb volt, leadott úgy 10 kilót, folyton salátát eszik. Kapott egy kis önbizalmat és most nagyon el van szállva. Mindenhol magát nézegeti a tükörben, úgy ül le hogy közben a bicepszét feszítgetni és nézegeti (NAGY BARÁTI TÁRSASÁGBAN IS), hihetetlenül hiú lett, folyton képeket tölt fel instagramra mikor előtte soha, csak az edzésről és az életmódváltásról tud beszélni a barátankkal is. Kicsit úgy érzem, hogy átveszi a lány szerepét a kapcsolatban.

Nem akarom elvenni a kedvét az edzéstől meg az életmódváltástól, de finoman sugalnám neki ezeket a gondokat.

Én 25N, ő 27F



2020. jún. 8. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Most büszke az eredményre hagyd élvezze ki,de ha már nagyon elviselhetetlen lesz mond meg neki,hogy szálljon le a magas lóról legalább veled szemben mert te a -10 kg előtt is szeretted és most sem szereted jobban azért mert lefogyott.Nem ez teszi őt azzá aki.

Ha ennyi képet tölt fel az jelentheti,hogy elismerésre vágyik.Dicsérd meg de agyon ne dicsérd.

2020. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el te is edzeni, aztán mutogasd, meg fotózgasd magad. :)
2020. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Ne irigykedj. Hagyjad, hadd élvezze ki a sikereit.


F

2020. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én folyamatosan edzek, heti 50 km-t futok +súlyzós edzéseket is végzek. Állítólag azért kezdte el, mert nem érezte magát elégnek hozzám.

Nem az edzése meg az étkezése zavar, hanem hogy elszállt magától, de nagyon. Az instagramért is meg van bolondulva, fényképezgetnem kell, aztán meg egy órát eltölt azzal, hogy kiválassza melyik legyen meg szerkesztgeti. A barátaim is már mondták, hogy szokott ülni a barátom és nézegeti meg feszítgeti be az izmait. Akkor vettem észre, hogy tényleg.

2020. jún. 8. 14:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le fog allni magatol. Most egyelore ujdonsag, hogy vannak izmai meg jol nez ki, aztan majd megszokja. Persze ha nagyon regota tart a dolog, akkor beszelj vele.
2020. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Hogy teljesit az ágyba azóta?
2020. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mint előtte, azzal nincs semmi gond :)
2020. jún. 8. 14:59
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiúságból, de én is szoktam nézegetni magam. Képzeld el milyen szórakoztató ez 15 év dagadtság után. Jó kis izmok viszonylag kevés testzsírszázalékkal és eres alkarokkal.😁
2020. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ő még azért nem tart ilyen szinten. Persze amilyen volt, ez ahhoz képest jó forma, de nagyon nagyon távol áll még az izmos-alacsony testzsírszázalékoshoz. Úgy 172cm/80kg
2020. jún. 8. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Még egy önbizalomhiányos gyökér akinek csak addig kellett a nő amíg kevesebbnek érezte magánál...
2020. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!