Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró lenne ha a párod otthon mindig mackó nadràg meg póló kombóban lenne?

Figyelt kérdés
nyilván nem kell kisestélyi meg smink de ha nincs sok házimunka olyankor..
2020. jún. 9. 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Otthon az ember függetlenül a házimunkatól kènyelmes cuccban van. Mièrt lenne gond ez?
2020. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavaró.

Természetes, hogy otthon szeret mindenki a legkényelmesebb, leglazább ruhában lenni.

Nem kell attól feltétlenül annak szakadtnak, foltosnak, kinyúltnak lennie.

2020. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Otthonra minek öltözzön ki?

A sminkről annyit, hogy a szolid sminket mi férfiak észre sem vesszük, az erős smink meg csúnya.

2020. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, csak ha szakadt, kitérdelt, igénytelen. Amúgy nőként én itthon a pamut rövidnacit vagy hosszú leggingset szeretem, az is kényelmes, plusz csinosabb.
2020. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

A forró nyári napokon én meg bugyiban és topban vagyok otthon. Télen még jól felöltözöm, mert fázós vagyok.

Tök mindegy szerintem, hogy miben vagy otthon.

2020. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a párom (férfi) mindig abban van. Én leggins és hosszabb póló, vagy rövidgatya és trikó kombóban szoktam lenni, van egy csomó otthoni cuccom, ami teljesen normális és kényelmes.

Amíg nem szakadt, büdös, koszos, foltos, addig mit zavarjon.

2020. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem, én imádom a pasimon a macinacit amúgy is

Meg most furán nézne ki ha farmerba ülnénk itthon, meg kényelmes se lenne

2020. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki sz.rul néz ki így, hiába tiszta és új/jó állapotú darabokban van. Én is ilyen vagyok, nagyon lelombozó látványt nyújtok, még az a minimális vonzerőm is eltűnik. A rengeteg ok közül ez is egy, amiért nem élnék együtt senkivel, mert feszengeni sem szeretnék állandóan "elmenősben".
2020. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Párom pl mindig megjegyzi, hogy milyen jól nézek ki melegítőben, random pólóban, kócos hajjal.
2020. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha mezítláb van és gyönyörködhetek a talpaiban, lábfejében, akkor nem baj. Meg amúgy sem. 🙂
2020. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!