Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm étel nélkül hagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm étel nélkül hagy otthon?

Figyelt kérdés

Szabadságon vagyok most, neki nagyon feszített munkája van a vírus miatt. Reggel kel, este jön.

Amikor hazajön csinál magának párolt zöldséget + előre kiadagolt húst magának másnapra, ami nekem még előételként se lenne elég, így nem akarom, hogy ilyet csináljon nekem.

Viszont nincs itthon étel... Munka után be szokott ugrani vásárolni, de max zsemlét, felvágottat, tojást stb hoz, semmi normálisat. Így másnap megint szendvicset eszek egész nap, néha tojásrántottával váltogatva. Nagyon egyhangú és unalmas. Szeretnék valami változatosabbat és ő nagyon jól főz (én szörnyen, így ezt ne is javasoljátok), a kajarendelés meg drága lenne.

Hogyan vennétek rá, hogy csináljon normális ételt nekem is másnapra? (nem azt, amit ő visz)



2020. jún. 2. 19:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Kamuuuuuuu———
2020. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Tanulj meg jól főzni.
2020. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Te miért is nem tudsz csinálni magadnak? Bárki meg tud tanulni, de ha nem, akkor rendelj. Azért ennyire legyél már önellátó...
2020. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Van két kezed te is meg tudsz főzni, sőt bevásárolni is.
2020. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
10%

Vedd meg a hozzávalókat, receptet írd le egy lapra és add oda neki, hogy ezt szeretnéd, hogy elkészitse neked. És külön emeld ki, hogy mennyire jól főz és ez sokkal jobb lenne, mint ha te kocsvasztanád össze...

26N

2020. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy, hogy nem tanultál meg olvasni? Ugyanis aki tud olvasni, az tud főzni is. Vagy ha nem megy a szövegértelmezés, van ezer youtube csatorna a célra. Nehéz időszaka van, te meg otthon mereszted a segged és még főzzön rád? Jó vicc. Szerintem is kamu, ennyire nem reklámozza senki sem, hogy mekkora egy életképtelen, önző gyökér.
2020. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem igaz, hogy nem látjátok mekkora provokáció, még oda írja, hogy a barátnője reggeltől estig dolgozik.

De rossz.

2020. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
24%

Én például reggel 7től este 7ig dolgozok szóval van ilyen is.

26N

2020. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Vásárolj be magadnak és tanulj meg főzni. Egész nap otthon vagy, szabadságon, most van időd kísérletezni. A "jól főz" dolog nem egy vele született adottság, hanem tanult képesség, szóval csak csinálni kell. Tiszta szánalmas, amikor felnőtt férfi képtelen szendvicsen és rántottán kívül bármit összeütni magának, nehogy már.
2020. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Te szabadságon vagy, neki nagyon megfeszített a munkarendbe, de ő főzzön neked. Èrtem. Ja nem.

Felnőtt ember vagy, boltba eltalált, tudsz olvasni, Kövesd a recept utasításait, aztán kèsz. Olyan nincs, hogy nem tudok főzni. Olyan van, hogy nem is akarok.

2020. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!