Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek, volt bármiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, volt bármiféle probléma a kapcsolatotokban a párotokkal abból kifolyólag, hogy gyerekkorában bántalmazásban nőtt fel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen sracok altalaban problemasak. Ismertem ilyet. Nem jarnek veluk, bocs, ez van.
2020. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 miben merülnek ki ezek a problémák?
2020. jún. 9. 12:33
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
55%

A mostanival nem, egy korábbi páromat rendszeresen terrorizálta az apja lelkileg meg kapott is pár pofont kiskorában, aminek ő nem tulajdonított nagy jelentőséget, szerinte szörnyű gyerek volt és megérdemelte és kellett neki a fegyelem, viszont a problémám vele az az volt, hogy - gondolom az általa megéltek miatt is - szerinte elfogadható dolog gyerekeket verni. Szóval nyilván meglett a böjtje a gyerekkori terrornak, mert most felnőtt korában elfogadhatónak tartja a gyermekbántalmazást. Nekem ez a plafont verte.

Na meg aztán kiderült, hogy egy korábbi barátnőjét felpofozta. Azt meg azzal próbálta igazolni, hogy "17 éves h-lyegyerek volt". Nemtudom, én is voltam h-lyegyerek is meg 17 éves is, sose pofoztam meg senkit.

Szóval elváltak útjaink, mert többszöri beszélgetés után se tudtam megértetni vele, hogy se az nem volt jogos és normális, hogy őt bántották, se az, hogy szerinte elfogadható másokat ütni, amennyiben az illető kiskorú.

2020. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömet a szülők "maguknak" nevelték,időskorukra legyen gondozójuk. Lehet,h ez egy más helyzet,de én simán lelki terrornak nevezném. Sosem volt kapcsolata,önállótlan,a szülőkkel lakik felnőtt korában is.
2020. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az apja verte, 6eves koraban elvaltaka szulei. Nem agressziv ember, de tuskes sundiszno/kaktusz volt amikor megismertem, probalt szoban lealazni, de rogton az elejetol kikertem magamnak, mara egy tunderi nyitott, boldog ember, figyelmes, elozekeny, maximalisan nokent es partnerkent kezel,a lekezelo stilusa mar a multe, rengeteget lagyult, igaz en 2 kislanyt hoztam a kapcsolatba es epp kozos lanyunkkal vagyok varandos. Ennyi szeretet es puszilgatas utan leomlottak a felhuzott falai:)
2020. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!