Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti parotok anyukajanal, anyosotoknal is bekapcsol ez a "magno"? Hogy kezeled, okozott problemat a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Foleg nokhoz szol a kerdes,vagy noi szemszogbol erdeklodok! En is no vagyok. Anyos jeloltem magnoja igy szol majdnem minden (99%) bucsukor a fiahoz:

-jok legyetek (+gyerekek nem mindig mondja..)

-hivj/irj majd kisfiam

-mit foztetek?

-ettetek mar?

-visztek ebbol meg,csomagoljak?

-miert nem kell?


Majd amikor apukaja marasztal minket az anyukaja is 1x megkerdezi maradunk e. En megkoszonom a meghivast. Parom kozli hogy indulunk es anyosjeloltem ujabb magnot indit ami igy szol minden alkalommal:


-mar eltervezte (fia) hogy mit csinal otthon

-biztos sok a dolga sietnek

(..kozben annyi dolgunk volt hogy szexeljunk kb..epp)

Es minden alkalommal pontosssan ugyan azt a "magnot" inditja el es jatsza le ugyanazzal a hangnemmel,hangszinnel ugyanazokat a mondatokat.


Talalkozas elejen a magno igy szol anyukajatol:

-...dolgozol?

-..ja gondolom hisz,dolgozol.

-ettel? mit ettetek?


Ezeket a fianak jatsza le szerintem elore felvette es csak beteszi a lemezt ami a hangjan ugyanazt elmondja. Kajat magunk oldjuk meg nem o foz rank.


Ez gyanitom azert megy ez a magno mindig mert SEMMI mast nem tud kerdezni nincs semmi kozos tema a fiaval se igy ugyan azt lejatsza. Elore tudom mindig mikor mit mondd anyos jelolt. Ami zavar hogy parom nem all ele hogyha valami zavarja az anyjaban viszont ugy rendezi hogy ne legyen mar az a zavaro felulet meg kamuzik a szuleinek de nem arulja el hogy xy dolog zavarja igy kikeruli es nem kovetkezik be az esemeny. Viszont nekem mindig kimondja hogy ezt azt azert csinalta mert xy dokog zavarja az anyjaban. De neki nem szol. Nekem szol. Azt mondja parom szereti a szuleit de rohadtul semmi ertelme vitatkoznia veluk..mondd valamit aztan ugyis velem kettesben ugy el ahogy akar. Gyerek meg nincs de nalam az nem lesz vita felulet mert az lesz amit mi ketten akarunk. Mert apro dolgokban is ugy van..a nagyobba is ugy lesz.



2020. máj. 3. 00:33
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez rokoni, kapcsolati szinttől függetlenül egy bizonyos embertípusnál előfordul.

És a párodnak igaza van. Az ilyen típusú emberekkel nem lehet normálisan vitázni. Elmondod nekik egyszer, hogy mi van és jobb esetben másnap, rosszabb esetben 1 óra múlva újrakezdik.

2020. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Szinte beture pontosan tudom mikor mit mondd az anyukaja de lassan apukaja is :D a fent leirtakat mondja sorba anyos jelolt. Es az aggaszt hogy egyszeruen semmi mas tema sincs. Ritkan megyunk de akkor is mindig ugyan az van.. Szeretek beszelni emberekkel de ha mindig pontosan ugyanarrol akkor...az ugy mar faraszto. Parom szol nekem ha valami baja van es ugy rendezi az eletunket hogy ne alljon fenn a zavaro tenyezo de az anyjanak elmondasa szerint nem lehet megmondani hogy figyi ebbol baromira elegunk van hagyj ezzel.. Masik erdekesseg: apos jelolt gyakran dicser a csaladjuk elott hogy "csinosak vagytok gyerekek" meg nekem kulon "jol nezel ki csinos vagy nagyon" mindig megkoszonom es latjak rajtam hogy nagy boldogsagot okoz a kedvesseg. Pedig mashonnan is kaptam az eletben. Nah ekkor anyos jelolt elcsendesul es busan ul majd ugrik egyet es elkezd beszelni mi mindent csinalt hogy fozott hogy o mennyire szalad egesz nap... Kenyszeres a no! O is megdicsert tobbszor engem. De verfarkas lesz mikor apos jelolt engem dicser. :D meg ilyesmi.. pedig nem ma jottunk ossze. Amugy kedves segitokesz no! Nem tudom ezt mire veljem. Miert lenne feltekeny hogy fiatal vagyok es csinos. Egyszer en is leszek 50+! Es nem teszem veszem magam.
2020. máj. 3. 01:17
 3/46 anonim ***** válasza:
54%
Fő hogy jegyezzétek meg mit ettetek hogy el tudjátok mondani, plusz pontot ér ha elmondjátok milyen színe és bukéja volt mikor kijött. Amúgy a mi családunkban is előfordul hogy rendszeresen “ugyanazt a szöveget osztják ki szinkron stúdióban”
2020. máj. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%

Lattal mar atlag embereket, ismerosoket? Ha ez zavar, akkor az anyosok 75%-a fog zavarni. Aki nem egyszeru ember, az meg nem artatlanul bargyu, hanem nyersen banto pl, vagy azt hiszed, minden rendben, de ki nem allhatnak teged.

Szerintem te borzalmas meny leszel. Nincs benned tolerancia. En inkabb kerulnem a csaladi eletet, hazassagot. Akkor megvalogathato, kik lehetnek.

2020. máj. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el beszélgetni te valami másról.
2020. máj. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne ez problema, az o szülei nem neked kell megoldani a kapcsolatukat a fiukkal. Na és ha csak ennyit tudnak mondani. Az meg röhejes hogy ennyiből azt következteted hogy féltékeny rád az anyósod mert fiatal vagy. Lehet az hiányzik neki hogy rá is figyeljen a férje, de nincs benne hogy á xytól akkor jól elveszem a figyelmet. Sztem örülj neki hogy nem egy gonosz boszorka aztán bírd ki ha mentek
2020. máj. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
81%
Amugy egyetertek azzal aki azt mondta h borzalmas meny leszel. Ha ennyi idegesit tenyleg alacsonyan van a tolerancia szinted. Ráadásul egy picsogos minden leben kanal hadd ne mondjam ki minek tunsz. Remelem ezt igy nem mondod a parodnak csak ismeretleneknek
2020. máj. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
57%
Ez a “Mit ettetek?” meg “Vigyetek enni!” engem is idegesít, mamámnál is, anyámnál is. Nem lehet velük beszélgetni semmiről ami 2000 után történt, mert vagy hülyeség szerintük, vagy nem tudják mi az. Ezek egy letűnt kor (1960-1990) berögzülései, agyi idegi pályákban.
2020. máj. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%
Azert lehet ilyen sablonos a mondandoja szerintem, mert te is ott vagy. Megsem kerdezheti elotted a fiat. Pl: jol megvägytok egyutt? Nem kulonos a lany? Tud fozni?
2020. máj. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
76%

Mégis, miről beszélgessen veled ?

Hogyan kell helyesen írni ?

2020. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!