Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mennyi idő után aludt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Nálatok mennyi idő után aludt ki a tűz a kapcsolatotokban? Párom F35, én N30.

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt párommal, de már nem olyan 'lelkes' mint az elején. Idáig hisztis volt, ha nem találkoztunk egy napig, most meg már jól veszi, ha kimarad egy -egy nap.

2019. nov. 27. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam annó 3 év után sem, de megcsalt úgyhogy nem volt értelme együtt maradni.
2019. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Lassan 7 éve együtt, a mai napig várom az estét, hogy újra lássam,pedig együtt is élünk :) remélem nem múlik el egyhamar.
2019. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
6 eve együtt es minden este ugyanugy varom hogy hazaerjen.
2019. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Kb 3 év után. Viszont, vissza lehet hozni.
2019. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval idáig hisztis volt, ha egy napig nem találkoztatok, azzal valamiért nem volt bajod, és komolyan most vagy kiakadva, amikor végre elkezdett normálisan viselkedni? Ilyet se hallottam még :D
2019. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A hisztit idézőjelesen értettem. Mindig mondta hogy hiányzom neki stb. Mostmeg már nyoma sincs ennek. Tudom hogy nem fogunk mindig ezer fokon égni, de fél év szerintem korai a kapcsolatkihüléshez
2019. nov. 27. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:

5 év

Tálán

2019. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!