Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fordít nekem hátat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordít nekem hátat ha együtt alszunk?

Figyelt kérdés
A pasim mindig hátat fordít... Zavar. Ez rossz jel azt hiszem.

2020. jún. 9. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így alszunk a Párommal. Alvás előtt összebújunk, utána elenged és hátat fordít, ilyenkor átölelem vagy hozzábújok hátulról.

Ha helyezkedik és megfordul, akkor automatikusan felébredek és én is fordulok. Imádom Őt, de nem tudok úgy aludni, ha felém van arccal. Egyszerűen zavar.


Szóval az, hogy hátat fordít, egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne szeretne téged. A másik az, ahogy feljebb is írták, hogy lehet, hogy nem is tud róla merre fordul. Eléggé túlreagálod.

2020. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott. Nem ember az ilyen!
2020. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Talan nem jo szen-dioxidot lelegezni be.
2020. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom neki is kényelmesebb így. Én nő vagyok, de nekem is az. Elég idegesítő szokás ám a a mindenben jelet keresés és túlagyalás, kombinálás, megkönnyítenéd mindenki életét, ha leszoknál róla.
2020. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!