Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be tud-e kapcsolódni "magától"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be tud-e kapcsolódni "magától" a messengerben a Titkos beszélgetések funkció?

Figyelt kérdés

Már másodjára tapasztaltam meg, hogy párom telefonján be van kapcsolva a titkos beszélgetéske funkció messengerben. Az üzenetek között nem láttam titkos beszélgetést (ugye ha jól tudom, messengerben nem lehet elrejteni), de ahol be kell kapcsolni, ott aktív volt.


Először azt mondta, nem tudja, hogy kapcsolódott be, lehet, hogy firssítés után.

Azonban azóta nekem ugyan olyna telefonom van mint neki, és nekem soha nem kapcsolódik be magától ez a funkció.

EZ alkalommal is csak azt tudta mondani, hogy nem tudja miért volt bekapcsolva, nem ő kapcsolta be, nem beszéget senkivel, stb stb.


Higgyek-e neki, mert nem szeretném, hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatunk, vagy nyilvánvalóan hazudik? (Természetesen utóbbit hiszem.)



2020. jún. 10. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Gratulálok a fantasztikus kapcsolatodhoz, remélem azért érzed, mennyire szánalmas ez a kérdés..
2020. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefonos appon rámegyek a profilomra, nálam is alapból be van kapcsolva a titkos beszélgetés funkció, holott nem csevegek titkosítva. Szerintem ez az alapbeállítás.
2020. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Még az is lehet, hogy valakinél alapbeállítás, de ha tudom, hogy eddig nem otl bekapcsolva, most pedig igen, akkor az valahogy "bekapcsolódott". Mert ha folyton be lenne, és nem lett volna korábban kikapcsolva, akkor hihető. De eddig ki volt, és minimum 3 "kattintás" kell ahhoz hogy bekapcsolja az ember, véletelünl nem lehet félrenyomni sajnos.
2020. jún. 10. 13:47
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigieket ( kivéve annak, aki mit sem tudva ítélkezik a kapcsolatomról :) )
2020. jún. 10. 13:48
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnéztem most, be volt kapcsolva. Amikor még vagy 3 éve bejött ez az újítás, kipróbáltam pár barátnőmmel. Azóta meg is feledkeztem róla.

Ez a mit sem tudva ítélkezés.. Én is fel tudom oldani a párom telefonját, de eszembe sem jutna megnézni, hogy be van e kapcsolva a titkos beszélgetés.

2020. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezik senki mit sem tudva a kapcsolatodról kérdező, épp eleget mond az utolsó sorod, ami tartalmilag arról szól, hogy az alap gondolatod, hogy átvernek.
2020. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!