Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami megoldás ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szerinte nem szeretem őt eléggé, mert nem megyek hozzá. Én szoktam menni náluk, de autóval most nem tudok menni meglátogatni, csak a bicaj jöhet szóba, mivel semmi tömegközlekedés nincs arra, viszont biciklizni meg annyira nem szeretek. Pedig sportos vagyok egyébként, de az utóbbi néhány évben a biciklit meguntam olyan szinten, hogy sportként tekerjek. De ez még nem elég, a napokban vagy iszonyat fülledt meleg van erre, vagy olyan borongós, hogy bármelyik percben eshet, és van is egy egy zápor. Ő egyébként 20-22 kilométerre lakik.

Nem tudok mit tenni, rosszul is érzem magam miatta pedig nagyon. Valaki tudna valamit esetleg mondani?



2020. jún. 10. 12:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Kimaradt a konkrét kifejezés, hogy a barátnőmről van szó természetesen.
2020. jún. 10. 12:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy ő sem szeret eléggé, ha ő nem megy hozzád. Le is tekerhet nyugodtan, ha nincs biciklije viheti a tiédet.
2020. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Menjetek egymáshoz felváltva, vagy találkozzatok félúton. Ha ekkora távolság akadály, akkor nem érdemes kapcsolatban lennetek.
2020. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De ő mivel közlekedik, ha ki akar mozdulni? Hol lakik? A világ végén? "Szoktam menni náluk". :D
2020. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy örökösen fennálló akadály, csak azt, hogy most nem tudok menni kocsival.

Ő, ha ki akar mozdulni, akkor mással teszi, barátokkal stb. Önerőből nem tud.

Most viszont jövő csütörtökig, ha akarna sem tudna jönni.

2020. jún. 10. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs tömegközlekedés? Azt hogy, jöjjön O oldja meg
2020. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ő, ha ki akar mozdulni, akkor mással teszi"

Minek erőltetitek ezt a kapcsolatot?

2020. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hétvégén bekészítesz egy esőkabátot, és felpattansz a biciklire. Ez nem olyan bonyolult, ha látni szeretnéd.
2020. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg nincs tömegközlekedés, csak fél távig körülbelül.

Nincs erőltetve, csak sokszor nehéz megoldanunk a találkozást, mert csak magamra számíthatok.

2020. jún. 10. 14:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeretném látni, csak ne biciklivel kellene menni.
2020. jún. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!