Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott, lebukott. Hogy bízzak benne ezekután?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Azóta abbahagyta a cigizést. Előtte volt, h egy hét alatt elszívott 2 doboznyit. Mióta együtt vagyunk csak pár szálat szívott el. Ez még nemis olyan nagy gond, elviselem, szeretem és még akkoris szeretném ha minden nap elszívna 1 doboz cigit (de azért azt nem kéne). A gond az, hogy egyik nap mikor meló után este hozzám jött, éreztem, h cigiszagú, megkérdeztem, h cigizett-e, és tagadta...egész addig vitatkoztam vele, hogy márpedig cigizett, mert érzem, amíg be nem vallotta, hogy tényleg cigizett. Nagyon élethűen hazudott, és felmerült bennem, hogy ha ilyen jól csinálja, akkor már többször is hazudhatott nekem, nem csak ilyen dolgokban.:S Eléggé szarul esett nekem, hogy hazudott, ő is megbánta láttam rajta, mert utána jól elbeszélgettem vele - a végén még el is kezdett könnyezni szegénykém:S:S. Megígértettem vele, hogy nem fog többé hazudni, de nem tudom ezekután hogy higyjek neki bármiben is, pedig a bizalom(ami nálunk nincs meg mostmár) a kapcsolat egyik legfontosabb eleme. Hogy bízzak benne megint?

17/L


2010. júl. 31. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek jár még egy esély, próbálj meg bízni benne, szerintem a múltkori beszélgetésetek hatással volt rá, ha csak nincs megáldva színészi tehetséggel :D


Szóval viccet félretéve, adj neki még egy lehetőséget, főleg ha ennyire szereted, bízz benne.

2010. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek az előzővel. Szerintem is járna neki egy utolsó esély, hátha bebizonyítja, hogy érdemes rá.

Mellesleg, ha ez neked ennyire fontos, mondd el neki ugyanúgy, mint itt.

2010. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nállunk is ugyanez volt, cigi téma-.-

csak nekem 8hónapig hazudott hogy nem cigizett, néha 1-2x lebukott, akkor össze is vesztünk, aztán mindig bocsánatot kért, pedig csak annyit kértem hogy mondja el ha cigizik. (persze nem örültem neki, de nem haraptam volna le a fejét...) volt egy fél éves "szünet" amig nem találkoztunk, azóta cigizik, és tényleg jár még egy esély.Bár gondolom neked is az fáj a legjobban hogy hazudott, megértem, próbálj megbocsátani, idővel a bizalom visszakerül a helyére.

17 L

2010. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki egy valamiben hazudik, nem jelenti azt, hogy mindenben (ez elég gyerekes gondolkodásra vallana).

Ezzel az erővel azt lehetne mondani, hogy ma még csak a dohányzást tiltjátok neki, holnap pedig már egy élő robotot akartok belőle faragni, aki csak a parancsaitokat lesi.

Ha szeretitek, akkor hagyjátok, vagy segítetek neki leszokni, persze rá kell beszélni és nem parancsolni.

A dohányzás függőséget okoz és ha kialakult, nem lehet csak úgy letenni, főleg egy másik ember kénye kedve szerint nem. Nyilván nem fogja megmondani, hogy rágyújtogat, mert még függő, nem akar benneteket megbántani. Egy beszélgetés sokat segíthet, legalábbis többet, mint hogy azt találgatjátok, mi járhat a másik fejében.

2010. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
u.i.: Ha ezen áll, vagy bukik a kapcsolat, akkor inkább hagyjátok a fenébe.
2010. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt nem a CIGIről van szó! Hanem arról, hogy hazudott. Volt már párszor, hogy cigi szagúan jött hozzám, megkérdeztem, hogy cigizett-e, és bevallotta, hogy igen. Nem haragudtam rá, meg semmi, csak tudni akartam az igazságot. Az nem esett volna olyan rosszul, ha cigizik, mert elég érdekes lenne, ha csak úgy hip-hopp leszokik egy csapásra, tehát tudom, hogy csak fokozatosan tud leszokni, csak azzal bántott meg, hogy átvert. Amúgy nem én mondtam neki, hogy szokjon le. Még a kapcsolatunk elején mondta, hogy MIATTAM akar leszokni. Egyértelműen nem szeretem a cigiszagot, de ÉRTE elviselném... még az se lenne gond, ha cigizne... csak NE hazudjon.:)
2010. aug. 2. 13:19
 7/8 A kérdező kommentje:
De amúgy már megbeszéltük a dolgot, és úgy néz ki nagy hatással volt rá a beszélgetés.:) Azóta minden rendben van, nemis veszekedtünk meg semmi.
2010. aug. 2. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam a legutóbbi.

Elnézést, akkor félreértettelek, annak örülök, ha szent a béke.

2010. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!