Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a barátnőm hogy én oldjam meg hogy közös lakásunk legyen?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk de saját kasszán vagyunk a közös dolgoktól eltekintve. Nem szólunk bele ki mire költ csak azt beszéltük meg spórolunk amennyit tudunk. Én ezt csinálom de nem érzem rajta hogy ő is ezt tenné; bár nem szórja a pénzt de nem is nagyon " gondolkodik " hogy ez most belefér e amit ép kigondolt.
2020. jún. 11. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű jel, hogy ő nem akar összeköltözni veled. Legalábbis, nem olyan fontos és sürgős ez neki, mint neked.
2020. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Össze vannak már költözne...

De így nem lehet spórolni èveken keresztül, hogy "amennyit csak lehet" fèlrerakjuk, ès nem költünk semmi "extrára". Ez rövidebb távú terveknèl működik, de èvekig nem lehet így èlni. Azèrt nem is motivált benne. Kellene egy konkrèt terv is, mennyit tudnak fèlrerakni, meghatározni erre egy összeget ami minden hónapban teljesíthető, ès látják mikorra jöhet össze a kellő összeg, hogy minèl kevesebb hitelre legyen szüksèg. Akkor azt nagy valószínüsèggel tartaná. De hogy csak így a semmibe ki van kialtva, hogy spórolunk ahogy lehet, hát ebbe senki nem lenne partner.

2020. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!