Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk,ha szakítás után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,ha szakítás után nem keresem az exem,az egy jó döntés ?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt szakítottunk, még volt némi megbeszèlni valónk,de mától úgy döntöttem legalább 3 napig nem keresem.

Szeretném ha észbe kapna.

Remélem jó döntés,mert nagyon szeretném visszakapni 😞

L/19


2020. jún. 11. 15:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Akkor szerintem egyáltalán ne keresd már. Ha időt kèrt, annyit tesz, hogy szakítani akart, csak mèg átgondolta. De ha ezen már gondolkodni kell, akkor megette a fene az egèszet. Szóval nem szeret, kár is vergődni miatta. Legyen benned mèltóság, hogy nem alazkodsz meg a semmièrt.

Lehet ez is kiábrándította, hogy ilyen ragacs vagy.

Na mindegy, lèpj tovább.

2020. jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Idő azért kellett ,mert olyan helyzetbe kerültünk ,amit nem volt egyszerű elfogadni,én többet láttam bele a dologba mint kellett volna.

Az hogy nem szeret az túlzás.

De hogy nem tudott gondolkodni,az biztos, de ő ajánlotta hogy beszéljünk minden nap.

Én ettől felbátorodtam.

Bízom benne hogy még meg lehet oldani.

2020. jún. 11. 17:26
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Belemagyarazhatod, hogy èlethelyzet...gondolom fèltèkenykedsz is. Hát igen, nem túl szerencsès. Mindenesetre ő már kiábrándult, az biztos.

Ha valakit szeretsz, nem kell 2 hètig gondolkodnom rajta.

Visszakönyörögheted magad, lehet mèg húzni, de èrtelme már nem lesz.

2020. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény pasi..
2020. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, aki szeret, az nem hagy el. Minden más üres beszéd. A "szünet" meg tini bohóckodásba még belefér, de felnőtt komoly kapcsolatba nem. A szünet kb.arra jó, hogy kipróbálja a másik nőt is. Ha jobb, mint te, akkor kidob téged. Ha mégse akkora durranás, mint gondolta, akkor visszakullog hozzád.
2020. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%

Igen, amúgy a szünet, "meg idő kell gondolkodni" arról szokott szólni, hogy be tudja mesèlni az új kiszemeltek, hogy fasírt van van a csajával/pasijával, ès szabad a pálya. Ki akarja deríteni, hogy lehet-e abból valami. Ha nem, akkor visszamegy a règi kapcsolatába egy időre, amíg jobb nem akad. Mèg az is lehet, hogy nem vèletlenül láttál többet valamibe...majd nèzd csak meg milyen hamar lesz új nője.

Vagy tènyleg nagyon elege van, ès nem tudja mi legyen. De az biztos, hogy nem szerelmes.

Szerelmes ember nem kèr 2 hèt "haladèkot" dönteni, abban biztos lehetsz.

Most várhatod, hogy "èszbe kap", de nem fog.

Hidd el, ezeket nem bántásból írjuk, csak idősebbek vagyunk, többet tapasztaltunk már, maskèpp látjuk mint te.

Próbáld meg elfogadni, hogy ez ennyi volt, ne írogass neki, tovább kell lèpned.

2020. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!