Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam megbántva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megbántva, amiért a barátom a születésnapomon este nem jött haza, hanem hajnalig az egyik haverjánál ivott?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, együtt is élünk.

Ne értsetek félre, nem drága ajándékokat meg csinnadrattát akartam, csak azt, hogy velem legyen este, mert minden nap dolgozik. Aznap én is dolgoztam, és mikor este hazaértem, vártam hogy jöjjön és össze tudjunk bújni, de csak hajnali egy körül keveredett haza, odavetett egy "boldog szülinapot"-ot, és ennyi.

Kiakadtam nyilván, hogy ez mégis mi volt, legalább szólhatott volna, erre megsértődött rám. Az utóbbi időben vannak kisebb vitáink, de hamar kiengesztelődünk, ezt viszont nehezemre esik lenyelni.

Ti mit gondoltok, jogosan vagyok csalódott és érzem magam megbántva, vagy engedjem el? Veletek volt már ilyen?



2020. jún. 11. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Velem is eljátszotta ezt egyszer kétszer. Szarul esett, meg is mondtam neki de nála ezek a dolgok nem annyira számítanak. Én meg pár nap alatt túl tettem magam rajta. 15 éve vagyunk együtt szóval ilyenen mi máe nem veszünk össze. De azért ezek akkor is fontos dolgok. Most már kár rajta rágódni. Mondd meg neki hogy meg bántott ezzel mert neked fontos lett volna, és ne ő legyen még felháborodva.
2020. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ritka tuskó barátod van.
2020. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is elnezhettel neki mindent ha ezután még o sértődik meg mert ezt szóvá teszed. Ez már az alja, nagyon gáz. Az a baj eddig is valószínűleg mindent elengedhettel es most is még ezt kérdezed. Emiatt pedig megszokta hogy mindent elnezel neki semmiert sem szolsz barmit megcsinalhat es tessek. Ezen mar nehez változtatni 1 ev után.
2020. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Én minimum vacsorát főztem volna neked, vagy irány egy étterem, terasz stb. Valami kis ajándék, aztán otthon egy kiadós szerelmeskedés.
2020. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a dolog, csak szülővel kapcsolatban, tehát jogos.
2020. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy bunkó.

Nem vagy túl fontos neki, ha erre képes.

2020. jún. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatot az ünnepnapok tesznek még szebbé.

A születésnap, névnap, anyák napja, házassági évforduló, stb. az ünnepeltről szól, hogy szeretjük, s örömet szerezzünk neki, mert fontos.


Na, ezt nem kaptad meg tőle te.

Mert nem érdekli. Mert te nem érdekled.

Nem az elmaradt virág, hanem az elmaradt szeretet, maga a figyelem teljes hiánya, a cinikus odavetés a baj.

Az, amit jelez. Smit ez a magatartás jelent.

Én szépen szakítanék. Ez már csak rosszabb lesz.

Amikor a másik születésnapja, az érzelmei sem szent, akkor már te vagy az utolsó a rangsorban.

2020. jún. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!