Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem? Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt, 2 éve lakunk egy háztartásban. Gyerek még nincs, nem vagyunk házasok. És a lényeg:


Már a kapcsolatunk elején felmerült a nyitott kapcsolat gondolata, amire mind a ketten vevők vagyunk. Egyik nap ezzel állított elém a semmiből kb a párom, hogy neki mehetnékje van, mehet-e. Engem annyira váratlanul ért, hogy azt mondtam neki, hogy nem.


Ha megkötöm a kezét idővel úgyis vagy megcsal, vagy elhagy, ha nem élheti meg a vágyait - hisz ez a félrelépések fő oka, amit mi legálisan megengednénk egymásnak.


Ti elengednétek vagy kössek vele valamiféle kompromisszumot?


A szakítás nem opció, nem akarok segget csinálni a számból, plusz szeretem, még akkor is, ha menni akar, hisz már az elején a kapcsolatunknak téma volt ez.


Én jelenleg azt érzem, hogy nincs szükségem az efféle izgalomra, így én egy ilyen szitut most nem használnék ki. Kapásból pedig azért mondtam nemet, mert nem érzem, hogy fel lennék készülve erre a lépésre. Így hiba lenne engedni neki, igaz? De akkor mit tegyek, hogy mind a ketten jól járjunk? Vagy ebből csakis én jöhetek ki szrul? Tanácstalan vagyok.


29N



2020. jún. 12. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Elengedném, hadd élje meg a vágyait
Megpróbálnék valamilyen kompromisszumot kötni
Nem engedném, inkább szakítanék
34 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Uljetek le,beszéljétek meg mindenképp. Teljesen mindegy itt ki mire szavaz, nem nekünk kell dönteni neked rosszul esne-e vagy sem.
2020. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat beszélgettünk már erről.


Egy olyan kompromisszumra gondoltam, hogy próbáljuk meg. Nézzük meg, hogy élem meg, hogy mi marad bennem, ha tényleg elmegy egy nőhöz. Még én magam sem tudom, mit hozna ki belőlem egy ilyen szitu, ezért arra gondoltam, ha nagyon megvisel, akkor azt mondom, hogy stop, nekem ez nem megy, de ha nem visel meg, akkor meg miért ne csinálhatná? Teljesülnének a vágyak anélkül, hogy bárki sérülne, ha ez működik. De amíg nem próbáljuk ki, addig nem tudjuk meg, hogy menne-e.


Nagyon rossz ötlet?

2020. jún. 12. 21:04
 3/6 Savlekotő ***** válasza:
69%

Felnőttként engedni nem engedni? Elengedni hogy megcsaljon? És utána haza jön és bájcsevej. Szerintem szakítsatok,borítékolom,hogy már jó pár szarvad nőtt az évek alatt. Mehetnékje van,hát menjen,legyen tartásod mert utána rajtad röhög a 10 dik szeretőjével..

70F

2020. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem az anyja vagyok, és 5 éves. Màr az is gàz hogy elkéreckedik...
2020. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tgt ***** válasza:
100%
A nyitott kapcsolat akkor jó, ha mindketten arra vágynak, és mindketten élvezik. Te lehet, hogy valamikor még jó ötletnek tartottad, de már nem, mert most másképp kötődsz a párodhoz. A kötődések is át tudnak alakulni, ez teljesen rendben van. Csak azért, hogy megtarthasd, ne egyezz bele a félrelépésébe, mert szenvedni fogsz. Ha ő tényleg ezt szeretné, te pedig nem, akkor jobb, ha elengeded, és egy olyan partnert keresel, aki úgy kötődik hozzád, ahogy te hozzá.
2020. jún. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat, válaszokat!


Megszakad a szívem.

2020. jún. 14. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!