Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem végleg a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem végleg a páromat?

Figyelt kérdés
Két hónap gyötrelmes küzdelem után, hogy a szerelmünket újra lángra lobbantsuk persze sikertelenül, úgy döntöttem, elengedem a párom. Ő arra vágyik hogy éljen. A vadász ösztön felébredt benne és nem tudja elfojtani magában. Kell neki az a pasi akinek szánalmas módon ő nem kell. Gyáva a srác , és nem is akart komoly dolgot a páromtól. Csak kalandot de én időben lelepleztem az egészet még mielött történhetett volna valami. Azóta eltelt két hónap. Tegnap láttam a párom maga alatt volt. Azt tudni kell , hogy a sráccal nap mint nap kontaktol mert munka társak. Kérdezem tőle hogy mi a baj és ő mondta hogy semmi!De az a semmi olyan semmi volt. Kérdéseket szegeztem neki amikre láttam hogy nem mer válaszolni. Én elmondtam a gondolataimat az egészről és ő bólogatott hogy úgy van. Röviden:Ő nem szerelmes de nagyon bejön neki a gyerek. Komolyat nem akar vele, és engem meg végképp nem akar elveszíteni. Bele halna azt mondta. De viszont a vére forr. És nem tudja palástolni. Elnyomni tudja de mindenki ki tudja következtetni mi annak a vége. Az elnyomott érzelmeknek.Én mondtam neki, hogy úgy csinálja hogy megérje mert onnantól hogy ő úgy dönt, megy élni, onnantól hozzám nincs vissza út. Van két gyerekünk, mind a ketten 30 évesek vagyunk. A húszas éveinket együtt töltöttük. Mit tegyek?Elengedjem?Úgy érzem ez a hajó már elúszott!tanácstalan vagyok mi lenne a helyes. Kérem segítsetek. Köszönöm

2016. jan. 19. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

h.lyére vesz. ne hagyd!

aztán majd ha jönne vissza, hajtsd el!

2016. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom csak idő kérdése amíg lefekszik azzal a férfival.

Te döntöd el, hogy éltek úgy tovább, hogy nem tudsz biztosat arról, történt-e valami vagy éltek úgy, hogy elfogadod a megcsalást.

Én azt látom, hogy ebben a kapcsolatban egyedül te igyekszel azért, hogy megmaradjon, amíg ő pedig más férfi ágyába akar igyekezni.

2016. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar, azt el kell engedni sajnos. Nagyon nehéz lesz, de tartsd magad az eredeti tervhez. Ha elenged egy kalandért, akkor engedd te is el, de véglegesen. Hosszútávon minden párkapcsolatnál befigyelhet valaki, aki megtetszik, de az ember mindig mérlegel és a fontosabbat választja. Sose legyen elsődleges valaki olyan a listádon, akinek a listáján te nem vagy prioritás.
2016. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnálatos dolog, de ha így áll hozzád, ne gondold hogy téged szeret. A helyzet az, hogy te a kényelmes stabilitást adod neki, semmi többet, ezért nem akar elhagyni.
2016. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Ugyan ezt gondolom. Nem leszek második!Inkább én keresek egy olyan elsőt aki ugyan úgy szeret mint én tudok szeretni!Köszönöm. Elengedem..... :(
2016. jan. 19. 15:24
 6/10 anonim ***** válasza:

nagyon érettne állsz hozzá szerintem, sajnálom, hogy így alakult. mindenképp engedd el, és készülj fe lrá, hogy vissza akar majd jönni idővel... ne hagyd, hogy belevigyen egy se veled-se nélküled játszmába. EZ lesz igazán nehéz.

23n

2016. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, aki menni akar az menni is fog. Bár az én volt párom is így küzdene értem, hogy vissza kapjon. Próbálkozott csak hamar feladta. Azt hitte rögtön a nyakába ugrok.
2016. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnállak,de le a kalappal elötted!Most enged útjára,Így nem leszel megalázva egy megcsalással.Igy is fáj de úgy rosszabb lenne.Majd meg bánja szerintem.
2016. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd elmenni! Én éltem máe át olyat, amit a párod. Borzalmas vlt tépődni, de megldódott, hála az ég, időben rájöttem, hogy mekkora hülye lennék.


Aztán elmúlt a vágy. Én négy hónapot örlődtem. aztán hála az égnek sikeresen kimásztam belőle. azóta eltelt 2 év. Együtt vagyunk még mindig.


Nem bántam meg, hogy vissza kellett fognom az érzelmeim. Aztán hatványosan a helyére kerültek

2016. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a szakítás a megoldás. Menjetek el párterápiára!
2016. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!