Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elengedjem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Exem most nyáron szülinapomkor felbukkant.8 éve ismerjük egymást, kétszer próbálkoztunk kapcsolattal, de nem jött össze, holott nagyon hasonlóak vagyunk. Idén szülinapom óta nagyon szépen elindult megint az ismerkedés, bennem a "szerelem" lángok fellobbantak, ő ettől megijedt. Megbeszéltük a dolgot, őszinte volt, folytatni akarta a kapcsolatot csak lassított tempóban. Most viszont a munkája miatt lassan 3 hete nem találkozunk, informatikai szektorban dolgozik mérnökként. Tudom, hogy őszinte, elmondaná ha nem akarná folytatni. Mégis rossz érzés motoszkál bennem, alig beszélünk, a beszélgetéseket inkább én kezdeményezem. Ilyenkor mindig megnyugtat, hogy minden rendben, csak rengeteget dolgozik egy kemény melón. Ráírni, rátelefonálni már nem merek, mert félek hogy dob, mert azt hiszi hisztizek. Félek, nem csak a munka áll a háttérben, viszont tudom és ismerem annyira, hogy őszintén elmondaná ha baj lenne. Mit csináljak?
2015. szept. 10. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tanulj önuralmat. Ugyis kiderül, hogy kiderül neked, vagy beborul. Idő kérdése. Semmit nem hajtanék a helyedben. szerintem 1 hónapon belül ki fog derülni, hogy átvertek vagy sem.
2015. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Eltúlzom akkor szerinted?
2015. szept. 10. 21:03
 3/15 anonim ***** válasza:

2 Ebből amit írtál semmi nem derül ki.


Ez mondjuk nem túl jó ómen:


"Mégis rossz érzés motoszkál bennem, alig beszélünk, a beszélgetéseket inkább én kezdeményezem."

2015. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A pasik ha kell nekik egy nő úgy igazán, akkor bármennyire is tenger a melójuk, naponta szoktak jelentkezni.
2015. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pont ezért van rossz érzésem, nem hiszem el, hogy nem lehet írni, hogy 2 perc szabadideje sincs.
2015. szept. 10. 21:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenki arra szakit időt amire akar, ha fontos neki.
2015. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Holnap van a határidő hogy leadja a munkáját külföldre. Ha most hétvégén nem fog keresni, szerintem megmondom neki a kétségeimet. Ez így nagyon bántó és sértő amit tesz. Akárhogy nyugtat üziben, telefonon, akkor sem tudok megnyugodni. Ha nekem fontos valaki, találok rá időt. Ha meg nem akar engem, sem az érzelmeket elmélyíteni, ne hitegessen a randikkal, amiket lemond a munkája miatt.
2015. szept. 10. 21:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Rugd ki! Es az itteni gyikeres kozul egy sereg kedves helyes ferfi fog veled talalkozni es kisirhatod magad a vallukon. Talan nincs olyan jol meno munkajuk olyan meses penzzel, de legalabb sokat fog veled talalkozni az illeto es megbecsul.


En is ilyen pasival elek egyutt. Nincs jo jovedelme, de ez nem erdekel. Megveszek neki mindent, amit nem tud. Udvarias es aranyos. Nekem egy eletre elegem lett a ' most sok a munkam , nagy a hajtas es csak hetente tudunk most egy darabig talalkozni.' Meg ' ideges vagyok a munkam miatt' pasikbol. Most vegre boldog vagyok.


Ne fuss olyan szeker utan, ami nem vesz fel. Akkor se, ha a munka az oka.

2015. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekelt sosem a pasik anyagi háttere, én szeretetre és megbecsülésre vágyom. Hiába könyörgök neki,ugyanúgy folytatódik minden. Az ilyen nem érzi mennyire tahó és bántó amit tesz? Ez viszont érzelmileg felőröl, hogy akkor most mi köztünk?
2015. szept. 10. 21:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szó nélkül hagyd a francba. Hasonló helyzetben én is voltam már, az eredmény az, hogy 12 éve van egy lezáratlan viszonyom. Egy ölelésen kívül semmi nem történt (lehet, hogy pont ez a baj), mégis vonzódom hozzá, ugyanakkor tudom, hogy képtelen lennék vele hosszabb távon együtt lenni. És különbenis, nem akarom megcsalni a férjemet. A lényeg, hogy ha nem akarsz hosszú huzavonát, se veled- se nélküled állapotot, akkor most zárd le.
2015. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!