Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy maximálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy maximálisan elengedjem a témát?

Figyelt kérdés

A barátomnak már egy ideje új fodrásza van. Eddog sohasem zavart, hogy facebookon beszélgetnek, mert nagyon általános dolgokról ment a téma. Igazából tegnap is, de nekem furcsa volt. Megszoktam másfél év alatt, hogy, ha a barátom beszélt is lányokkal, akkor csak egy-két szót beszélt velük. Nekem ez így jó volt. De most a lánnyal reggeltől estig beszélt. Ezzel sem lenne különösebb gond, de a lány megkérdezte, hogy a barátom tud-e masszírozni, mert az ő barátja nem tud, meg nem is szokta masszírozni. A barátom persze témát váltott. De bennem ez kicsit megmaradt. Kicsit bebeszéltem magamnak, hofy a lánynak tetszik a barátom. Nem hoztam fel, mert megbízom benne,nem akartam vitát generálni csak a féltékenység nyomasztott nem is kicsit. Mikor észrevette, elmondtam, hogy mi a bajom. Egész nap erről beszéltünk, de nagyon rossz volt ez a napom, még sírtam is. Eluralkodott rajtam nagyon a téma. De megbékéltem azzal, hogy felnőtt férfi, van élete. Azzal beszél, akivel szeretne, nem a tulajdonom. Végül abban egyeztünk ki, hogy ha a lány felhozna ilyen témákat, vagy nyomulna, akkor valahogy tárja le a beszélgetést, hogy ne bántódjak meg. Sajnos túl érzékeny vagyok. Mondtam neki, hogy nekem az is furcsa, hogy olyan sokat beszéltek. De nem tudom, hogy ezt megértette-e. Tudom, hogy itt igenis velem van a baj, mert hisztiztem, de jól esett, hogy nem folytottam magamba. Viszont félek, rossz érzés lesz, ha megint beszélnek. Mit tegyek, hogy ne legyek egy hisztis, féltékeny barátnő? Hogy engedjem el ezt az egészet. Többé nem szeretnék erről beszélni, mert félek, elveszítem, ha ilyen hisztis leszek, viszont ha magamba folytok valami rosszat, begörcsöl a hasam, mert van egy ilyen betegségem. Nem akarom, hogy a kapcsolatom, vagy az egészségem erre rá menjen. De persze, ha a lány nem fog ráhajtani, nem lesz gond, mert teljesen ok nélkül nem szoktam így kiborulni. Csak tartok attól, hogy belelátok olyan dolgokat, amik csak a képzeletemben léteznek. Nem akarok magamból hülyét csinálni.

19/L



2017. szept. 19. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Csavokadat mar ugy raktam volna ki az ejjel-nappali beszelgetos baratnojehez, hogy arrol koldul, nemhogy meg rosszul is erezzem magamat miatta :"D.
2017. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Te kis babazsúr. :)

Hát bízzál és szeress. Mi mást.

2017. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah, nem úgy éjjel nappal. Ők heti egyszer ha beszélnek. Csak ennyit nem szoktak. Első válaszoló. Te tényleg szakítanál azért a barátoddal, mert beszélget egy lánnyal facebookon pár órát. Nem szoktak sokat beszélgetni, csak most fordult elő először, és rosszul érintett. De a mi kapcsolatunk nagyon jó, mindent meg tudunk beszélni, ezt is. Nem jó az sem, ha valakit nagyon korlátoznak. Azért nem fogok eldobni egy kiegyensúlyozott kapcsolatot, mert beszélget valakivel.
2017. szept. 19. 22:48
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem fura ez a dolog. Nem beszélek a fodrászommal, csak mikor nyírja a hajam. Nem is ismerősöm a faszbukon. Pedig már vagy 20-25 éve hozzá járok. Pedig jó csaj. (még mindig)
2017. szept. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig pedig pedig pedig - mert túl keveset használtam az előbb.
2017. szept. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem békélnék meg vele, mivel rengeteg olyan srác is van, akik tisztelik annyira a barátnőjüket, hogy nem beszélnek sidebitchekkel reggeltől estig, ahelyett, hogy azt az időt mondjuk kettőtökre fordítaná. Meg rengeteg olyan lány is van, akik nem kérdeznek ilyen "félreérthető" dolgokat, hogy tud-e masszírozni egy párkapcsolatban élő férfi, mert tiszteli a barátnőjét és a férfit is. Menjen el masszőrhöz? Esetleg? Vagy majd az lesz, hogy este várod haza munka után, és pár órával később megy majd, mondván "hát, bocsi, csak átmentem a fodrászomhoz megmasszírozni szegényt"...

beszarás, mik vannak, itt hüledezek.. és az van elhitetve az emberekkel, hogy ez teljesen normális.

ismerek olyan embereket, akik párkapcsolatban élnek és beszélnek ellenkező neműekkel, de valahogy sosem kerülnek szóba ilyen témák hogy "tudsz-e masszírozni, mert az én barátom nem tud"

hány éves ez a csaj? 15?

mondja erre azt a barátod, hogy "igen, tudok masszírozni, a barátnőm gyönyörű testét órákig tudnám masszírozgatni, és ő is imádja".. aztán a csaj meg menjen amerre lát..ühh

2017. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmit írt igazából. Nem is a barátom hozzáállásával van itt a baj. Nem aggódok amiatt, hogy találkozik vele, mert reggel 6-este 9-ig dolgozik. Ha megy fodrászhoz, úttal együtt fél óra alatt megjárja. Amúgy 26 éves a lány. Én mekem inkább csak rosdzul esett, nem gyanakszom. Ha teheti, velem van.
2017. szept. 20. 07:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Javítsatok ki, de én úgy értettem, hogy a srác igenis lerázta, amikor a masszírozós kérdés szóba jött. Most akkor mi a baj?


Nem felvágásból, de nálam is rendszeresen bepróbálkoznak férfiak, elég komolyan és nyomulósan, tök lesz.rva azt, hogy van barátom. Most ez miért lenne pl az én hibám, én mindegyiket lerázom és kész sose voltam hűtlen.


Lehet kicsit hízelgett az egojának (kinek ne hizelegne, de őszintén), de aztán felfogta, hogy neked ez nem esik jól és offolta is a csajt. Ennyi miatt ne lincseljük már meg. Nyomulós ribik mindig lesznek, nem tudod elkerülni, de ha a barátod nem nagyon adja alájuk a lovat, akkor nem kell félni.

2017. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kérdésben leírtam, hogy velem van a baj. És ezen szeretnék változtatni. Mert ha megint beszélgetni fognak, még ha olyat is, hogy miújság, egyszerűen idegesíteni fog. Míg a lány nem hozta fel a masszírozást, nem volt baj, hogy haverok. Tényleg nem zavart eddig. Csak emiatt kezdett el idegesíteni. És ezen alarok változtatni, hogy ne zaklasson fel. Magamon akarok változtatni, nem a páromon. Nem kérhetem, hogy zárjon ki mindenkit az életéből, aki nem szimpatikus. Pedig mergemben bizony először ezt kértem tőle. Aztán meg beszéltük, csak el szeretném kerülni a későbbi hisztit.
2017. szept. 20. 08:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Tépd meg a csajt!!!!!
2017. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!