Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vennétek rá a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennétek rá a párotok, hogy újra egy ágyban aludjatok egy ilyen baklövés után?

Figyelt kérdés

Mielőtt rátérek a lényegre azt tudni kell h a párom (aki jelen esetben nő) mindent amit mondok neki vagy csak egy kicsit is "ráutalok" "célzok valamire" ilyen dolgot azt vér komolyan veszi.

Egy pár napja azon veszekedtünk h ugye azt szeretném már nagyon régóta h eljátsszuk azt h miközben alszik megdugom, azt mondta szó sem lehet róla amúgy sem menne neki, de a lényeg az h egyszer elhullajtottam egy olyat h nem baj ha nem engeded majd megduglak miközben alszol úgy h nem tudsz róla. Azóta nem hajlandó velem aludni pedig hiába mondtam neki h amúgy nem komoly és h nem is tudnám úgy megdugni h alszik mellettem, de azóta minden este mikor lefekvéshez készülünk akkor azt úgy képzeljétek el h simogatás tipi tapi aztán benyögi h fáradt most már feküdjünk le aludni erre fogja magát és kisétál mosolyogva a szobából és jó éjt kíván.

Tudom h amiatt van ez amit mondtam de már kezdek magányos lenni egyedül az ágyban, azóta még a szex-el sem próbálkoztam 4 napja nem is volt közünk egymáshoz ilyen szinten, persze beszélünk meg minden de nem alszik velem azóta, most mit kezdjek vele? Kötözzem az ágyhoz? Mert az már megfordult bennem. 😂



#ágy, veszekedés, férfi, nő, szex, alvás, együtt
2020. jún. 14. 16:30
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Az ágyhoz kikötözést ne értsétek félre, nem szeretem a szado-mazot.
2020. jún. 14. 16:32
 2/42 Lachesys ***** válasza:
93%
hat eleg idiota beszolas volt. mondjuk a pasik pont az ilyen fetiseik miatt szoktak felremenni.
2020. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
98%
Csak gratulálni tudok.
2020. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Hát én is magamnak. 😂

Igaz egyébként h kipróbálnám de nyilván a való életben nem tenném meg vele.

2020. jún. 14. 16:38
 5/42 anonim ***** válasza:
89%
Ügyes vagy. 👏
2020. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
55%

Pár dolog biztos:


1.Ha ezt humornak szántad, akkor túl vaskos volt ez tréfának


2.Ha ő full komolyan vette akkor vagy valami autista, rosszabb esetben már volt olyan szerencsétlen szegény asszony, hogy belefutott egy olyanba aki komolyan is gondolta.


3.Ez a nő nem szerelmes beléd, minimálisan sem, ez érződik a viselkedésén. Miért vagytok ti együtt? És most nem azért, mert "nincs szex köztetek", hanem úgy az egész viselkedésén amit kihámoztam ebből a katyvaszból ez jön le.

2020. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Jó, oké. Tudom. 😒
2020. jún. 14. 16:41
 8/42 A kérdező kommentje:
A nincs szex köztünk dolog az azért van, mert én nem kezdeményezem, nem azért mert ő nem akarja. Ő nem szokott kezdeményezni, nagyon gátlásos. Mondom néha azért próbálkozom ilyen perverz viccekkel h egy kicsit megnyíljon de nagyon pirulós bármiről legyen is szó.
2020. jún. 14. 16:43
 9/42 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy nem venném rá. Ha ennyire elvan a saját kis sértődékeny világában, akkor egyszerűen szakítanék vele. Nincs kedvem tiniszinten rekedt kislányokkal együtt lenni.
2020. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
28%

8.


Ha te nem kezdeményezel akkor nem is lesz soha semmi? Szerinted ez mire utal mégis? Ha szerelmes lenne beléd akkor ő is kezdeményezné egy idő után, mert vágyna rád, szerelmes viszonylatban értve.

2020. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!