Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vennétek rá a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennétek rá a párotok, hogy újra egy ágyban aludjatok egy ilyen baklövés után?

Figyelt kérdés

Mielőtt rátérek a lényegre azt tudni kell h a párom (aki jelen esetben nő) mindent amit mondok neki vagy csak egy kicsit is "ráutalok" "célzok valamire" ilyen dolgot azt vér komolyan veszi.

Egy pár napja azon veszekedtünk h ugye azt szeretném már nagyon régóta h eljátsszuk azt h miközben alszik megdugom, azt mondta szó sem lehet róla amúgy sem menne neki, de a lényeg az h egyszer elhullajtottam egy olyat h nem baj ha nem engeded majd megduglak miközben alszol úgy h nem tudsz róla. Azóta nem hajlandó velem aludni pedig hiába mondtam neki h amúgy nem komoly és h nem is tudnám úgy megdugni h alszik mellettem, de azóta minden este mikor lefekvéshez készülünk akkor azt úgy képzeljétek el h simogatás tipi tapi aztán benyögi h fáradt most már feküdjünk le aludni erre fogja magát és kisétál mosolyogva a szobából és jó éjt kíván.

Tudom h amiatt van ez amit mondtam de már kezdek magányos lenni egyedül az ágyban, azóta még a szex-el sem próbálkoztam 4 napja nem is volt közünk egymáshoz ilyen szinten, persze beszélünk meg minden de nem alszik velem azóta, most mit kezdjek vele? Kötözzem az ágyhoz? Mert az már megfordult bennem. 😂



#ágy, veszekedés, férfi, nő, szex, alvás, együtt
2020. jún. 14. 16:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
59%
Ezen megsertodott? Xdd A parom minden este ezzel poenkodik, amikor epp visszautasitom a kozeledeset, hogy jo, akkor majd amig alszom... Szerintem tok egyertelmu, hogy hacsak nem ad valami randidrogot alvas elott, akkor ez nem kivitelezheto.
2020. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Szerintem egyébként is viccből csinálja ő is. Legalábbis nagyon remélem. 😒
2020. jún. 14. 16:58
 13/42 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy nem alaptalan a párod reakciója pláne hogy a szado mazo és az ágyhoz kötözés is eszedbe jut szimplán poénból. Necces vagy nagyon nem is értem hogy jött össze neked barátnő.


Szabad akarat megsértése mindegyik amiket itt felsoroltál. Jogosan viselkedik így a párod.

2020. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

🤣 Ezt ugye nem gondoltad komolyan utolsó?

Számodra mond valamit az h vicc?

2020. jún. 14. 17:02
 15/42 anonim ***** válasza:
60%
Te tiszta hülye vagy egy gátlásos introvertált nőt majd pont a perverz vágyaid nyitják meg. Amúgy az előbb vallottad be hogy kiakarod próbálni ergo vicc mögé rejtett perverz vágy hogy öntudatlanul akarod d*ni a barátnőd és mivel ő nemet mondott az már jogilag erőszak hoppácska.
2020. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
74%
De komolyan gondoltam! Hiszen írtad hogy ki is akarod próbálni.
2020. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Igen komolyan gondoltam, elméletben! Írtam h nem tenném meg vele. Vele nem.
2020. jún. 14. 17:07
 18/42 anonim ***** válasza:
32%
Az egy dolog. De nem vicc volt és ez q lényeg és a barátnőd ezért alszik külön mert tudja, ő sem hülye.
2020. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
*a
2020. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
76%
Ja hogy vele neeem! Hát akkor kivel? Kezdesz egyre nagyobb hülyeségeket írni.
2020. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!