Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vennétek rá a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennétek rá a párotok, hogy újra egy ágyban aludjatok egy ilyen baklövés után?

Figyelt kérdés

Mielőtt rátérek a lényegre azt tudni kell h a párom (aki jelen esetben nő) mindent amit mondok neki vagy csak egy kicsit is "ráutalok" "célzok valamire" ilyen dolgot azt vér komolyan veszi.

Egy pár napja azon veszekedtünk h ugye azt szeretném már nagyon régóta h eljátsszuk azt h miközben alszik megdugom, azt mondta szó sem lehet róla amúgy sem menne neki, de a lényeg az h egyszer elhullajtottam egy olyat h nem baj ha nem engeded majd megduglak miközben alszol úgy h nem tudsz róla. Azóta nem hajlandó velem aludni pedig hiába mondtam neki h amúgy nem komoly és h nem is tudnám úgy megdugni h alszik mellettem, de azóta minden este mikor lefekvéshez készülünk akkor azt úgy képzeljétek el h simogatás tipi tapi aztán benyögi h fáradt most már feküdjünk le aludni erre fogja magát és kisétál mosolyogva a szobából és jó éjt kíván.

Tudom h amiatt van ez amit mondtam de már kezdek magányos lenni egyedül az ágyban, azóta még a szex-el sem próbálkoztam 4 napja nem is volt közünk egymáshoz ilyen szinten, persze beszélünk meg minden de nem alszik velem azóta, most mit kezdjek vele? Kötözzem az ágyhoz? Mert az már megfordult bennem. 😂



#ágy, veszekedés, férfi, nő, szex, alvás, együtt
2020. jún. 14. 16:30
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Arról beszéltem, hogy ahogy leírtam, hogy "ma minden férfi" rögtön rákontráztál, hogy "ma minden nő". Pedig csak félreértettél, ami nem gáz, csak ott abba kellett volna hagyni.


És a feministákat sem érted, én pont NEM akarom, hogy előre engedj a buszon, ezért hülye a példa. Érkezési sorrend van.


Azt még mindig nem értem, miért kell erőltetni olyan viccet, ami a másiknak nem jön be. Ha engem megkér valaki - volt rá példa - hogy ne használjak egy kifejezést, akkor megteszem, mert nem szeretek paraszt lenni. De ma nem ez van, ma az van, hogy lenyomom a torkodon akkor is a viccemet, és a te hibád, ha nem tetszik. Manapság nem divat már embernek lenni.

2020. jún. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, te nem vagy véletlenül autista? Vagy aspergeres? Mert általában azok nem értik a viccet, mindent komolyan vesznek, nem értik az iróniát, a szarkazmust. Szerintem te valamilyen enyhe autista lehetsz vagy valamilyen közepes spektrumú aspergeres. Hozzáteszem hogy nem valami okos, nagyon buta vagy.
2020. jún. 15. 10:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!