Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Keveset foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Keveset foglalkozik velem ha épp nem találkozunk

Figyelt kérdés
Hogyha találkozunk ( hetente pár napot) akkor szeretget mindig meg a kedvembe akar járni, de a hét többi részen nem keres valami sokat. Néha felhív, ír pár sort de annyi. Én ezt kicsit keveslem. Most akkor még sem érdekelem annyira mint azt gondoltam? Ne ertsetek felre nem azt varom egesz nap irjon de van hogy csak pár mondatot beszélünk osszvisz. Friss kapcsolatról van szó.
2020. jún. 14. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nalam is detto. Mivel mindenki szobol ert en elmondtam neki hogy ez zavar es en igenylem a napi kommunikaciot. Nem muszaj egyutt lenni, vagy tehernek erezni a masikat, viszont szamomra ez egy alapveto dolog. Ha nem vagyunk egyutt napkozben 1-2 uzenetvaltas, este pedig mindig felhivjuk a masikat. Ebben maradtunk. Mukodik. Neha csak meg kell beszelni a dolgokat.
2020. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez azért van, mert nem csak a párkapcsolat létezik a világon. Van munkája, hobbijai, barátai, és ezekre is fordít időt, energiát.
2020. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Mondtam mar neki de nem mindig tartja magát igy de ehhez, hasonlóképp beszéltük meg mint ti

#2 Napközben csak van 10perc szabadideje amit rám szanhat, tisztában vagyok vele az sem zavar ha barataival van ne is nyomogassa a telefonját. De azert szerintem ez akkor se normális ha egész nap beszélünk összesen pár mondatot.

2020. jún. 14. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
2. Mai vilagban ilyen nincs. Munkahelyen wc-re menet egy kedves par szavas uzenet is nagyon jol tud esni a masiknak. Mindenki arra szan idot amire o akar.
2020. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, komolyat nem várnék tőle. Mintha csak elütné veled az idejét, ha neki jó, de amúgy le vagy szarva.
2020. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazat adok nektek én is így látom.
2020. jún. 17. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!