Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Ő 21, én pedig 18 éves vagyok. A párom az anyjával él (elég hosszú lenne felvezetni, hogy miért), viszont a páromé a lakás. Nagyon sok probléma lépett fel a kapcsolatunkba a drága mama miatt, ezért nagyon sokszor elgondolkoztam a szakításon. A fő oka a szexuális együttlétünknek a hiánya. Nagyon keveset szexelünk (én a mindennapi szexet igényelném), viszont így egy héten 3x szexelünk. A drága anyuka pedig nem engedi a 21 éves fiának, hogy bezárja az ajtót, így csak suttyomban tudjuk csinálni, amikor már alszik. A páromat drágámozza és most rákapott arra is, hogy simogatja is, és ezt mind elöttem (gondolom direkt), mert tudja, hogy engem zavar az, hogy úgy beszél vele, mint egy 12 évessel. Az anyja mos rá, ő csinálja meg az ágyát, ő rakja össze a ruháit. Ha az anyuka szól, hogy menjen le a párom a boltba, ő rögtön pattan és szótfogad, mint egy jó gyerek. Nem sokára szeretne gyereket vállalni, de én így nem tudok neki szülni, egyszerűen nem tudok rá férfiként tekinteni. Nem régiben pedig arra értem “haza”, hogy a cuccaim ki voltak pakolva a párom szekrényéből egy szatyorba, majd azzal fogadtatott, hogy minek jöttem és, hogy neki nem szólt senki, hogy jövök.

2020. jún. 15. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pároddal kell megbeszélned, de 18 évesen 4 hónapos kapcsolatban még fel sem kellene merülnie gyerekvállalásnak, ez a fiú még nem is alkalmas rá. Ilyen "anyóst" meg nem is akarnék elviselni, pedig nagyon úgy néz ki, hogy hosszú távra berendezkedhetnél 3 személyes kapcsolatba vele.
2020. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts akkor. Neked nincs anyósod, 4 hónapja vagytok együtt. A 'drága mama' nem haszonélvező véletlen? El is tartja a fiát? Azt látom, hogy kiszolgálja, ő meg még gyerekként él vele.


Te is nagyon fiatal vagy még ehhez, meg ahhoz is, hogy más lakásában rendezkedj. Kicsit kamu szagú ez az egész.

2020. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem tiszteled ezt a srácot, így semmi értelme a kapcsolatnak.
2020. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Jesszus, már ne haragudj, de te 18 évesen mit szeretnél egész pontosan? Van egy 4 hónapos kapcsolatod, de már a szekrényében vannak a cuccaid és gyerekvállalásról beszélsz. No offense, de te belefizetsz bármibe? Rezsi? Szoktál főzni, vásárolni? Mert gyanítom ha van ott cuccod akkor elég sokat vagy ott, fürdesz stb.

A srác is egy kisgyerek még a 21 évével, az anyós meg ne legyen már gonosz amiért megkéri, hogy menjen le boltba a srác.

Rendkívül öntelt, elkényeztetett lánynak tűnsz az írásod alapján és az anyós helyében én sem látnálak szívesen, tényleg hova gondolsz ennyi idősen?


Iskolába jársz, dolgozol esetleg? Te már talán külön élsz, független vagy a szüleidtől?


Komolyan remélem troll a kérdés... csak heti 3x szexeltek és nem vállal gyereket veled 4 hónap után :DDDD fúúh anyám borogass


22L

2020. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy én szeretnék gyereket kedves utolsó! A párom hozta fel, hogy ő már gondolkozik rajta, ugyanis 21 éves és nagyon szereti a gyerekeket. Nem tudom, hogy nálatok Magyarországon hogy működik, de nálunk itt Kárpátalján máshogy mennek a dolgok. A családomban “hagyomány”, hogy fiatalon szüljünk. És képzeld, meg fogsz lepődni azon, amit most fogok mondani... 7 féle jószágot gondozok náluk, és rendszeresen főzök a páromra és az anyjára is. Nagyon nem vagyok elkényeztetve drága, majd ha egyszer megtudod milyen itt a kétkezü munka és milyen hajnali 4-től este 9-ig az állatokat gondozni meg a kertet kapálni, akkor majd talán adok a véleményedre. És igen, komolyan gondolom, ugyanis nekem már 14 éves korom óta dolgoznom kellett, és hamar fel kellett nőnöm:D A drága anyukájának meg a hányását takarítom 2-3 naponta ugyanis olyan részegen jön haza nap, mint nap, hogy a világát nem tudja. Az, hogy én dióhéjban elmeséltem, hogy mi a helyzet nem jogosít fel senkit, hogy ítélkezzen. Nem vagyok független a szüleimtől, de mégegyszer kihangsúlyozná, hogy a BARÁTOMÉ A LAKÁS, NEM AZ ANYJÁÉ, Ő CSAK AZÉRT LAKIK OTT, MERT JELENLEG RÁ VAN SZORÚLVA ÉS NEM ELÉG, HOGY A PÁROM 14 ÓRÁKAT DOLGOZIK MINDEN NAP, DE AZ ANYJA MÉG UGRÁLTATJA IS. jesszus, remélem így sikerült megértened. Az agyoniskolázott sznob fejetek ennyit nem tud megérteni. 😂😂
2020. jún. 15. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Na, ez az utolsó válaszod tökéletesen bizonyítja, hogy mekkora egy felsőbbrendű öntelt hárpia vagy, ahogy azt sejtettem is :D

"Az, hogy én dióhéjban elmeséltem, hogy mi a helyzet nem jogosít fel senkit, hogy ítélkezzen."

Hát, pedig te kiírtad egy nyilvános oldalra, ahová az írhat aki csak akar, és azt, amit csak akar. Tehát de, feljogosít, mert pont annyi jogom van válaszolni a szájízem szerint ahogy neked itt pattogni :D

Ez meg, hogy jössz a kétkezi munkáddal, mikor fogalmad sincs a válaszolók közül ki mit csinál, hogy él, ez is tükrözi, hogy mennyire próbálod magad beállítani felsőbbrendűnek, de csak jelzem, totál nincs igazad és emiatt nem kell rögtön már caps lockot benyomva visítozni, de mit is várok én egy 18 évestől? írd már ki a kérdésed a tini kategóriába, mert van ám ilyen is, ott talán a korodbeliektől több s*ggnyalást kapsz mert itt sajnos felnőtt emberek vannak, akik ugyebár nem a te "szinted".

Pusz

2020. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

,,Részegen jár haza"

Neki haza igen. Neked nem.

Szíve joga bebaszva jönni-menni. Neked nem kell feltörölni. Nem a te anyád.


Másik meg, költözzetek külön, de ne 4 hónap után hanem 1-2 év.


4. hónapnál azt se tudtam kik a barátom szülei. Nem hogy be legyek oda épülve. 😂

25 N

2020. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat, vagy miért cuccoltál oda több napra egy alig 4 hónapos kapcsolatban? Én hagynám a fenébe a helyedben az egészet.
2020. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi másfél éve vagyunk együtt és most fogunk összeköltözni.

Ahogy a 7-es írta, 4. hónapnál aztse tudtam kivel lakik kb :D 30asoknál nyilván más, de te 18 vagy, ő meg 21, ebben a korszakban pont ennek van meg a szépsége, hogy egymáshoz feljárkáltok, sunyiban szexeltek a család miatt stb.

Miért akarsz ennyire erőltetni egy felnőtt, komoly kapcsolatot? Arra van még jó pár éved.

2020. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ennyire nem értitek amit írok?😂 A barátom egyedül élt, az anyja 3 hónapja lakik nála!! Sokszor volt olyan, hogy 1-2 hetet ott töltöttem és pár ruhám ottmaradt és még a barátom kért meg rá, hogy hozzak oda pár ruhát, ha esetleg úgy adódna, hogy maradok több napra.
2020. jún. 17. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!