Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Ő 21, én pedig 18 éves vagyok. A párom az anyjával él (elég hosszú lenne felvezetni, hogy miért), viszont a páromé a lakás. Nagyon sok probléma lépett fel a kapcsolatunkba a drága mama miatt, ezért nagyon sokszor elgondolkoztam a szakításon. A fő oka a szexuális együttlétünknek a hiánya. Nagyon keveset szexelünk (én a mindennapi szexet igényelném), viszont így egy héten 3x szexelünk. A drága anyuka pedig nem engedi a 21 éves fiának, hogy bezárja az ajtót, így csak suttyomban tudjuk csinálni, amikor már alszik. A páromat drágámozza és most rákapott arra is, hogy simogatja is, és ezt mind elöttem (gondolom direkt), mert tudja, hogy engem zavar az, hogy úgy beszél vele, mint egy 12 évessel. Az anyja mos rá, ő csinálja meg az ágyát, ő rakja össze a ruháit. Ha az anyuka szól, hogy menjen le a párom a boltba, ő rögtön pattan és szótfogad, mint egy jó gyerek. Nem sokára szeretne gyereket vállalni, de én így nem tudok neki szülni, egyszerűen nem tudok rá férfiként tekinteni. Nem régiben pedig arra értem “haza”, hogy a cuccaim ki voltak pakolva a párom szekrényéből egy szatyorba, majd azzal fogadtatott, hogy minek jöttem és, hogy neki nem szólt senki, hogy jövök.

2020. jún. 15. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a barátod él ott egyedül? albérlet? vagy miből vett 21 évesen házat? gondolom az anyja vette neki, akkor is mehet amikr akar mert ő fizette
2020. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Itt kint már 1 millióból veszel házat:) elég hamar összejön az a pénz ha külföldön dolgozol, és a párom 2 éve bécsbe dolgozott, abból a pénzből pedig 3 hónap alatt vett egy házat itt kint.
2020. jún. 20. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!