Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már a Zèró kontakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már a Zèró kontaktról?

Figyelt kérdés

Pasimmal elég sok gondunk van,én már besokalltam és mondtam neki ne beszéljünk többet.

Igazából azért mondtam ezt,mert olvastam erről a zéró kontaktról,és talán ez segíthet...hogy mondjuk 3 hétig vagy 30 napig ne keressem a párom, egyáltalán ne,ha keres,akkor se,és ez idő talán segít abban,hogy észhez tér.

Alkalmaztátok már ?

Beválhat?



#zerocontact
2020. jún. 16. 15:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Ahelyett hogy megbeszélnétek a problémáitokat inkább szóba se állsz vele 3 hétig. Zseniális vagy.
2020. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez semmit nem old meg.
2020. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%
Minden vita meg oldása a vita helyet a szex ha el kezd vitatkozni veled akkor jön a szex és már azt se tudjátok majd min is vitatkoztatok
2020. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Persze hisz mindenki tudja, hogy a párkapcsolati problémák elévülési ideje 1 hónap. Ha addig nem beszéltek róla, megszűnnek létezni.

Fenébe a kommunikációval, éljen a strucc politika!

2020. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenkin működik a manipuláció. Nekem ha valaki azt mondaná ne beszéljünk többet, tehát szakítana,akkor soha többet nem keresném. Pont ezért is nem tennék ilyet mással soha. Egyáltalán nem biztos, hogy ez a te számításaid szerint alakulna. Maximum ha előre megbeszélt szünetet tartotok, bár én abban sem hiszek.
2020. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Hallottál róla? Hol, facebookon? Mert ez az a kategória. 30 nap után már ne is keresd, rég más nővel lesz.
2020. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát,ha 30 nap után más nővel lesz,akkor oly mindegy,hogy beszélünk-e,vagy sem.

Nem,nem Facebookon olvastam,csak mindenki okosan azt ajánlja,hogy ne keressem,majd ő fog..

2020. jún. 16. 16:05
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem hülyeség Kérdező, létezik ez a módszer. Az én házasságom tavaly ment tönkre, előtte jártunk párterápiára és a vége felé javasolta a pszichológus, hogy egy időre szét kéne költöznünk és nem nagyon beszélni, hogy mindenki egymagában gondolkodjon. Van olyan helyzet, amikor testközelből nem lehet megoldani az adott problémát, minél többet beszéltek róla, annál rosszabb lesz a helyzet.


Mindaddig azon voltam, azon erőlködtem, hogy hogyan tudnám megmenteni a házasságomat. A külön töltött idő alatt jöttem rá, hogy valójában már rég menthetetlen, el kell engednem a dolgot, ami nekem megnyugvást hozott.


Szóval kétesélyes a dolog. Vagy arra jönnek rá a felek, hogy szeretnék helyrehozni a kapcsolatot (de ehhez persze 2 ember kell), vagy pedig arra, hogy elengedik.

2020. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy ostoba játszma és csak ront a helyzeten. Ha nem tudjátok őszinte, nyílt kommunikációval megbeszélni a problémáitokat, akkor ennek a kapcsolatnak semmi értelme.
2020. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos nálunk is így van,hogy minél többet beszélünk róla,annál rosszabb.

Most néhány napja nem ír már,megírtam neki hogy ne keressen többet.

Nem kettőnk között van a baj,hanem valami tényleg olyan amit nehéz megoldani ha egymás nyakában lógunk.

Én most a pár nap után már azt látom,hogy lenne rá megoldás,de egyedül persze kevés vagyok hozzá.

Ő még nem keresett,kíváncsi vagyok,hogy mikor fog.

Ha nem keres majd,abból is értem a dolgot

Köszönöm neked 8-as!

2020. jún. 16. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!