Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjak el ennyi gyereket?

Figyelt kérdés

Egyszerű kérdést szeretnék feltenni. Páromnak 4 felnőtt gyereke van.

Igaz nem laknak vele, de mégis valamelyik mindig keresi. Segítséget kérnek vagy egyszerűen találkozót. Nem telik el pár nap úgy hogy párom ne valamelyik gyerekével folytatna időigényes beszélgetéseket. Ráadásul mindegyik lány, megmondom őszintén nagyon féltékeny vagyok mert amit akarnak azt kisírják nála. Átvitt értelemben. Lehangoló így élni hogy mindig valaki más fontosabb párom életében. Hiába mondja hogy szeret engem is. Normális érzések ezek?



2020. jún. 16. 17:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértelek, nyilván az első kiváltott érzelmeket senki nem tudja kontrollálni. De gyanítom nem vagytok már fiatalok. Ezeket szépen le kéne rendezni magadban, nem lenne szabad fennakadni rajta, azt meg főleg nem hagyni, hogy ilyen érzések uralkodjanak el rajtad. A párod életének szerves részei a gyerekek, ha ezt nem tudod elfogadni, csak elmarod őt magadtól.
2020. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Savlekotő ***** válasza:
85%
Nem normális,a gyerekei,hiába felnőttek,legalább ő nem dobja szemétbe őket az épp aktuális nő miatt.. Ha zavar miért nem keresel gyerek mentest az meg hogy a gyerekeire is féltékeny vagy a te saját problémád,gondolom a levegőre is az vagy? Neki is lehangoló lehet veled élni..
2020. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát, nem tudom, milyen lehet 4 lány, az én páromnak egy van, 20 éves. Mikor összejöttünk, én ezt elfogadtam, és magamban fel is állítottam egy sorrendet. Első az édesanyja, második a lánya, harmadik én. És nem is akarok előrébb kerülni. Sőt, ha a lánya valamiért hívja, és az apja éppen nem tud vele beszélni, akkor beszélek vele én, és igenis biztosítom, hogy vissza fogja hívni az apja.
2020. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek mindig első helyen kell lennie, normális teljesen a párod részéről a viselkedés, de az is ahogy érzel. Ezt el kell tudni fogadni.
2020. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Sose értettem miért baj, ha egy férfinek fontosan a gyerekei. Ez még nem azt jelenti, hogy téged nem szeret! Inkább becsülni kéne, hogy neki nem derogál foglalkozni velük.

Kicsit gyerekes gondolkodásnak tartom, és ezt felnőttként el kéne rendezni magadban. Te a barátnője vagy, ők meg a gyerekei, tök más a 2 nincs mit féltékenykedni.

Ez az én véleményem.

2020. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Ugye nem bíróság kényszerített 4 gyerekes férfi mellé?

Költői kérdés, de te eldobnád gyerekedet egy férfi miatt/kedvéért?

2020. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

Mi van?


Mit kell elfogadni külön élő, felnőtt embereken?

Xard le őket!


DE VIGYÁZZ!


Az örökségedből kiforgatnak majd!

2020. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért tenné? A gyerekei mindig a gyerekei maradnak, ha a fejedre állsz akkor is. Gondolom ez a 4 gyerek megvolt neki az ismerkedésetek elején is, így tudtad mibe mész bele. A "hát majd útközben valahogy eltörpösítem őket a közeléből" pedig nem tisztességes út.


És nyilván szereti őket - amíg nem használják ki pofátlanul, addig nem is tisztességtelen amit tesznek. Mondjuk az fura, hogy nincs saját életük? Én mióta elköltöztem nem hívogatom anyám naponta, elég a heti 1 beszélgetés, meg néha hosszabban ottvagyok, de naponta? Mindkettőnknek megvan a magunk dolga, nem is akaszkodna se ő rám, se én rám.



(Testvérem már más helyzet).

2020. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2020. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Nekem szimpatikus a nagy család. A helyedben akkor lenne ezzel bajom ha a gyerekek nem fogadnának el.Felnőttek, külön élnek, tehát a Ti közös életeteket csak átvitt értelemben "zavarják+.

Esetleg az anyagi része bosszant?Mert azt írod,hogy amit szeretnének kisírják Tőle..Bocsánat ha nem így van, de akár ez is lejöhet belőle...

2020. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!