Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy szeretnék már egy barátot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretnék már egy barátot. Mit csináljak? Mármint ha megtetszik vki menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18
2010. júl. 31. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg nem neked kellene odamenned. Ne sürgesd, mert attól nem lesz hamarabb barátod... majd jön, ha jönnie kell.
2010. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj el a barátnőiddel bulizni szórakozni vagy csináljatok egy házibulit tele ismerős arcokkal és kezdeményezz beszélgetéseket vagy kapcsolódj be. De semmi féle képpen se nyolmulj. Ha szégyenlős vagy igyál egy kicsit az felszabadít :D de nem túl sokat ha nem szoktál gyakran inni mert még megfektetnek és azt gondolom nem szeretnéd. Egyébként meg ne görcsölj rajta az soha sem vezet jó útra. Légy laza.
2010. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen módon érdemes jelezned, hogy tetszik. Pl: Szemezz vele. Menj a közelébe, érj hozzá.. Egyszerű dolgokra kell gondolni! Nem vagy gátlásos picit?
2010. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi...csak olyan szar ez az egész, szinte már fáj a szeretet hiány :(
2010. júl. 31. 21:28
 7/11 A kérdező kommentje:
mindig is gátlásos voltam, vagy ha véletlenül összejött volna adolog, akkor is én ijedtem meg, h lehet h nem leszek neki elég jó, vagy nem fog működni és sebet kapok
2010. júl. 31. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem:P:DXD
2010. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megértelek, ugyanígy voltam még fél éve is. Mostmár majdnem ugyanennyi idegeskedés hogy ne törjem össze a lányok szívét magam körül :)
2010. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy hol laksz?
2010. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!