Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjak barátot? 20/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak barátot? 20/l

Figyelt kérdés

Nem ismerek szinte senkit, eljárkálni nem szoktam, de gondoltam már rá, hogy elmennék szórakozóhelyre csak szerintem akkor sem találnék olyan srácot aki komolyan szeretne valamit, nem egy iszákos típus és nem lenne rá igénye, hogy hetente 2hetente eljárjunk bulizni.

Elmenni egy parkba meg nem sokáig lehet már..

Ha tetszik valaki akkor az meg, hogy nézne már ki ha odamennék hozzá és megkérdezném, hogy van-e barátnője és ha nincs akkor szívesen ismerkednék. Amúgy se becsülne meg ha nem ő vadászott le engem.

Úgy is próbáltam már ismerkedni, hogy megkérek egy srácot, hogy vigyázzon a kutyára amíg bemegyek 5 percre egy boltba, de inkább elment. xD


2011. okt. 29. 12:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy is próbáltam már ismerkedni, hogy megkérek egy srácot, hogy vigyázzon a kutyára amíg bemegyek 5 percre egy boltba, de inkább elment. xD"


ez nagy volt XD

2011. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 otpliga52 ***** válasza:
53%

megint jönmajd asok komment hogy hát én összejönnék veled,

de szerintem acsajnak jóképű férfiak kellenek,aztán csodálkozik hogy egyedülmarad.-_-

2011. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Van munkád, jársz valahova tanulni?
2011. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
hát nem is a toronyőrrel megy el :D
2011. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
túl magas az igényed, egy ronda csajnak én se vigyáznék a kutyájára.
2011. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 otpliga52 ***** válasza:

vagy aztlehet kérdező,hogy nemvagy túl szép,mert azt nekem neakard bemesélni,hogy jólnézel ki,mégse akar veled senki összejönni,mert én elég gyakran látom hogy aférfiak

még acsúnya nőknélis próbálkoznak,acsaj halgatmint egy

gyászmadár,acsávómeg löki arizsát.XD

meg egyszer dicsekedett nekem egy átlagos kinézetűcsaj,hogy

őt egy nap megszólítsák vagy 100-szor,plmegy avasútállomásra aztakkoris köszönnek neki ismeretlenek megdicsérik hogy jólnéz ki,stb.

2011. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda, sőt... :) Külsőre nekem csak az a lényeg, hogy ne legyen túlsúlyos és vonzzon valamennyire.
2011. okt. 29. 12:30
 8/43 anonim ***** válasza:
Vedd észre a kevésbé jóképű srácokat is! A jóképűeknél kevés az esélyed, mert mindenkinek ők kellenek.
2011. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 otpliga52 ***** válasza:

könnyen kiigazodok rajtad,engem még egy csaj se kértmeg

semmire,nyilván azért mert nemvagyok egy donhuandenarkóXD

tehát,mivel te megszólítottad azt agyereket,többmint valószínű hogy jolnézett ki,nem?de,így nemkelettél neki,válasz:legközelebb csúnyának szólj.

2011. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ossz meg velünk egy képet magadról talán lehet jobb kommenteket írni.

Ja és írd le az ideálodat, az elvárásaidat abból is sok minden kiderül.

2011. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!