Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadjátok el a Tetoválást?

Figyelt kérdés

Nem okoz furcsa, rossz érzést, ha a párotok teste vászonná változik, amin már örökké egy más által készített műalkotást láttok?

Nem hiányzik a párotok bőrének a természetes, érintetlen szépsége?



2020. jún. 16. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Számomra teljes mértékben elfogadhatatlan.
2020. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

A leírásoddal nem értek egyet, olyan értelemben, hogy az elv szörnyű mögötte.


De alapvetően nem rajongok a tetoválásokért, 1-1 szubkultúrához illik csak, de az ilyen "fancy" tetkók amik a legtöbb plázacicán meg díszpinty "páwa" gyereken van az csak a nevetséges konzumidiotizmus megnyilvánulása és az ilyen "tetoválások" úgy aránylanak az igaziakhoz, mint a Hooligans zenekar bármelyik valódi rockzenét játszó együtteshez. Amolyan "szalontetkók" ezek, amit csak azért hordanak, "mer menő". Jöhet a katonás lepontozás, tovább a mundér becsületének bevédése.

2020. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Én semennyire.
2020. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Semmi értelme nincs annak, amit leírtál. Számomra olyan lényegtelen egy tetoválás, mint egy heg vagy stria vagy pigmentfolt.
2020. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van kettő úgyhogy egyáltalán nem zavar
2020. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"olyan lényegtelen egy tetoválás, mint egy heg vagy stria vagy pigmentfolt."

Nem, mert a tetoválás egyrészt természetellenes, másrészt elkészüléséhez a viselője akarata, aktív közreműködése szükséges.


Tehát míg egy hegről, vagy pigmentfoltról többnyire nem tehet az adott egyén, addig egy tetoválásról igen.

2020. jún. 16. 21:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol van...
2020. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Tetovált nő vagyok ( erősen tetovált ) soha nem volt gondom az ismerkedéssel nem utasítottak még el tetoválás miatt, de elfogadom, ha valakinek nem tetszik, taszítónak tartja. Engem mondjuk nem érdekelt sose, hogy a másik ember tetovált vagy sem, akkor sem érdekelt amikor még nem volt rajtam minta. ( itt igényes tetoválásokról beszélek nem a haver által két sörért felvarrt mintákról )
2020. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Teljes mértékben elfogadom - az ő teste, azt tesz vele, amit csak akar. Az külön jópont, ha valami tartalom, jelentés, egyfajta hit van a dolgokban, amiket magára varrat - valami olyan, amit ő képvisel.
2020. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"nem utasítottak még el tetoválás miatt"

Teljesen más, ha valakit már eleve úgy ismerünk meg, hogy alig van rajta tetoválatlan bőrfelület, ebben az esetben - talán valami ösztönös dolog miatt - ezt tekintjük eredetinek.

2020. jún. 16. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!