Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető ha rosszul esik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető ha rosszul esik, változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Barátommal 7 éve vagyunk együtt, azt mondja mindennél jobban szeret, nincsenek köztünk nagy problémák, jól elvagyunk. Mégis van egy dolog amivel nem tudok mit kezdeni és pont ma történt valami ami újra felrősítette bennem ezt az érzést. Ő tipikus kemény pasi kinézetre, viselkedésre is, nagyon talpra esett, sokan kedvelik. Én más típusú vagyok, inkább csendesebb, stílusban is visszafogott. Viszont tudom, hogy neki bejönnek a durvább lányok, akik valamilyen hangszeren játszanak, tele vannak tetoválásokkal, gondolom értitek milyen típusra gondolok. Ma pont láttam, hogy valaki írt egy ilyen lánynak a képe alá, hogy eddig ő a legjobb csaj az oldalon és a barátom belike-olta. Nem tudom miért, de nekem ez rosszul esik, mert én nagyon szeretem őt és nincs eszemben más pasikat nézegetni. Sokszor eszembe jut, hogy ha ennyire más típusú lányok tetszenek neki, akkor miért van velem? Nem gondoljátok, hogy hosszútávon mégis benne lesz az, hogy neki egy ilyen lány kell? Hobbi szinten zenész, ezért sok ilyen lány van a közelében. Szerintetetk kéne vele erről beszélnem? Vagy csak hülyét csinálnék magamból? Próbáljak változtatni a stílusomon, hogy jobban tetszek neki? Amikor ilyenek történnek mindig kicsi összeszorul a szívem :(

2018. nov. 23. 08:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Pár hét járás után még érthető lenne ez a gondolatmenet, de 7 éve veled van. Önként, senki se tart fegyvert a fejéhez. Szerintem nyugodtan elhiheted végre, hogy te kellesz neki.
2018. nov. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Beteges, mennyire nincs önbizalmad. 8 éve veled van, van még kérdés?


Dolgozz egy kicsit az énképeden, kérdező.

2018. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
*7 éve, de a lényeg ugyanaz, na.
2018. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
18%

"Nem tudom miért, de nekem ez rosszul esik, mert én nagyon szeretem őt és nincs eszemben más pasikat nézegetni."


Nem értem a két nem tagjai miért saját magukból indulnak ki mindenben és próbálják azt ráhúzni a másik nem tagjaira is. A férfiak és a nők nem egyformák.

2018. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Persze, értem, hogy 7 év, de nem túl jó érzés, hogy amilyen én vagyok az nála mindig csak második helyen lesz, mert tudom, hogy a teljes ideálja teljesen más.
2018. nov. 23. 08:30
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor hagyd ott, mert belajkolt egy tetkós csajt! Más verzió nincs, csak ez a kettő.
2018. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, megismétlem: Beteges az önbizalomhiányod.


Ha egy 7 éves kapcsolat mellett így kiakadsz egy Facebook lájkon, akkor kemény leckék várnak még rád.


Dolgozz magadon és nem fogsz ilyenektől rettegni.

2018. nov. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Eddig nem zavart, most igen? Vagy eddig is, csak nyuszi voltál szólni ezért? Akkor viszont egyszer sem adtad önmagadat a 7 év alatt. Az úgy komoly. 🙂
2018. nov. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki soha, nem akartam hülyét csinálni magamból, vagy hogy féltékenynek lásson, mert az semmin nem segít szerintem.
2018. nov. 23. 08:40
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Oh Baby, gondoltam. Néma gyereknek...
2018. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!