Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor szakítottál nem tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szakítottál nem tartottál attól hogy mással se lesz jobb?

Figyelt kérdés
úgy értve lehet h az új párom abban megfelel amiben az előző nem, viszont másban meg az újnál lesz gond és lehet h " nem jársz jobban" a szakítás után.
2020. jún. 18. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is azért szakitok hogy na akkor rögtön majd jön a jobb. Hanem mert nem akarok egy szar kapcsolatban lenni, akkor már inkább leszek egyedül
2020. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert azért szakítottam, mert az valami miatt nagyon nem volt jó. Nem azt mondom, hogy hibátlan kell, mert olyan nincs. De tudjak együtt élni a hibáival, és ne kelljen állandó megaláztatásban részesülnöm mellette.
2020. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül lenni is jobb mint egy haldokló kapcsolatban. Így nem görcsöltem ezen. Nincs feltétlenül szükségem egy párkapcsolatra ahhoz hogy boldog legyek.
2020. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban más problémák adódnak, a kérdés, hogy tudod-e kezelni a problémákat. Ha úgy érzem hogy ezt nem tudjuk kezelni és csak szenvedünk, akkor semmi értelme benne maradni.
2020. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Amúgy meg nem kötelező párban lenni. Ha nem jó vele, akkor ne legyél vele.

2020. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem.Mivel éreztem,hogy vele nem jó. Életem legjobb döntése volt,hogy szakítottam az exemmel,utána szingliként boldog voltam,folytogatott már az a kapcsolat...majd 10 hónapra rá megtaláltam azt,aki már a férjem is.
2020. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez baromira huszadrangú dolog volt, ki a tököm gondolkodik a következő kapcsolatán amíg még benne van az előzőben? Annyit elég volt tudnom a döntéshez, hogy egyedül jobb, mint vele. Egyébként is éveket hagytam mindig 2 párkapcsolat között, mert mindegyikből sok önismeretet tanultam és mindegyik után csak feljebb ment a léc.
2020. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1. nem hasonlítgatom az újat a régivel

2. nem vagyok kapcsolatfüggő, így egyedül is sokáig boldog vagyok, nem kényszerülök boldogtalan kapcsolatba

3. rossz kapcsolatban nincs értelme maradni, a következőtől való félelem nem jó ok a maradásra.

2020. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De, gondoltam. Viszont vállaltam hogy inkább leszek akkor egyedül , mintsem egy olyan nővel akit már szó szerint ki nem állhatok.
2020. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
De, és ez mindig egy megfontolandó szempont számomra. Úgyhogy szakítás (általam kezdeményezve) csak akkor, ha már élhetetlen az egész, elegem van belőle, és igyekszem elkerülni, hogy sok időt töltsünk együtt. Innen már menthetetlen.
2020. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!