Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szinten fér bele nálatok a titkolózás/hazugság egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ti elfogadnátok azt, ha a párotok azt állítaná, azért hazudott, hogy ne bántson meg? Azt tartotta titokban, hogy egy korábbi ismerősével (akinek tetszett) újra beszélgetni kezdtek és találkoztak is, de nem történt semmi.
2020. jún. 18. 17:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
10%
Inkább segitenék neki h bizhasson bennem
2020. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogadnám el, mert ez már sumákolás! Nyilván azért ez még nem ok arra, hogy dobbantsak, de piszkálná a csőrömet az biztos!
2020. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

A konkrét példád esetében engem férfiként zavar az ilyesmi, mivel megértő vagyok. Ha titokban tartja, határeset, de emiatt kár hazudni. Hazudni legfeljebb önvédelemből fér bele, amennyiben elkerülhetetlen. Ellenben amikor csak lehet, érdemes őszinteségre törekedni, pláne egy párkapcsolatban, és barátságban, így például átbeszélni a dolgokat.

Ettől függetlenül léteznek olyan titkok, melyek senkire se tartoznak, ez emberi dolog. Nem csak diplomáciai okokból kell titkolózni, vagy kegyes hazugságot mondani, hanem léteznek teljesen privát dolgok is. De ezek kivételt képeznek. Amit lehet, jobb inkább átbszélni azokkal, akikkel közelebbi kapcsolatban vagyok.

2020. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%
Zéró tolerancia, de akkor kvázi egyedül halnék meg. Mindenki hazudik sajnos.
2020. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

Az adott helyzetben nem fogadnám el?

Minek titokban beszélgetnie, találkoznia valakivel, akinek tetszik? Felmerülne a gondolat, hogy meg akar csalni, legalábbis legyezgeti a hiúságát a másikkal való flörtölés.

2020. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Szakítanátok vele?
2020. jún. 18. 18:17
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem-nem, ilyen nincs. Mármint, a szituáció, amit felvázoltál a kérdésben.

Ha nem akart volna megbántani, elmondja. Nincsen ebben semmi. Az, hogy utólag kiderül, szerinte milyen színben tünteti fel az egészet? Így már nagyon nem hihető, hogy nincsen köztük semmi. Szóval, mi volt az értelme a titkolózásnak, de inkább hazugságnak? Mert ha elmegyek itthonról, általában elmesélem a páromnak hogy hova megyek és kivel. Tehát, feltételezem, neki akkor hazudnia kellett.

2020. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
Én szó nélkül. Nem bírom az ilyen sunyi dögöket. Ráadásul ebből semmi haszna nincs is, csak lejáratja magát.
2020. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatról van szó. Ettől függetlenül hazudott, mert mikor éreztem, hogy valami nincs rendben, felhoztam a témát (sokat beszélt a lányról és nem értettem miért) ő pedig hazudott arról, hogy beszéltek.
2020. jún. 18. 18:23
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Ez sumakolas. Mással ismerkedett, csak nem jött össze.
2020. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!