Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúra alatt elvesztett...

A fogyókúra alatt elvesztett izmot mennyi idő alatt tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés
40 kilót fogytam 7 hónap alatt, sajnos nem tehettem meg hogy edzőterembe járjak, és csak biciklizni intenzíven + intenzív sétát tudtam végezni, szóval a lábam az maradt izmos csak a felsőtesti izomból veszítettem elég sokat leginkább, és nagyon idegesít hogy a vállcsontom kiáll és a bordám is kilátszódik ha nyújtózkodok egyet, és ezeket izommal szeretném kitölteni, igazából most sincs nagyon lehetőségem edzőterembe járni mivel a pénz az pénz ami nekem sosincs :D szóval én most kb 1 hónapja abbahagytam a diétát, akkor kb mennyi idő mire az izom vissza nő hogyha olyan dolgokat csinálok amihez nem kell edzőterem? pl fekvőtámasz, kisebb súlyok emelgetése meg ilyenek. Igazából előtte se foglalkoztam sokat az izomnöveléssel ami volt az a 19 életévem alatt átlagos életmód mellett jött rám, de annak nagy része most sajnos elveszett, de nyáron nem akarok úgy menni a strandra mint aki épp most gyógyult meg a rákból :D és tudom tudom rossz diétám volt amihez nem megfelelő mozgást végeztem, de nekem sajnos hosszú idők után csak ez vállt be :( viszont ami szerencse hogy anyagcserém nem lassult le mivel kalkulátorral ki számoltattam hogy mennyit ehetek ami 1700 kalória most és ennyit is eszek és a fogyás is megállt és eddig 1 deka se jött vissza se zsírból de amit bánok hogy izomból se :/ tippek?

2019. dec. 22. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem is volt rajtad izom. Emeld a fehérje bevitelt a kalória tartás mellett. Végezd az otthoni testmozgást.
2019. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Jobban jársz, ha ezt a sport témakörben kérdezed.

Vagy olvasd el a sárga kapszula könyvet.

Egyébként pedig tömegnövelő étrend kell, és emellett súlyzós edzés. Saját testsúlyos csak egy ideig lesz jó.

2019. dec. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Férfi vagy, vagy nő?

Én ezekkel kezdtem, miután lefogytam (nő vagyok): női fekvőtámasz, hasprés, karra és vállra kézi súlyzóval súlyzózás, plank, hason fekve hátizomerősítő gyakorlatok. Lábra, fenékre is edzettem (kitörés, guggolás, lábemelések). Neten lehet jó videókat találni. Néha elmentem úszni. Pár hónap után már látszott az eredmény, úgyhogy ha most elkezded, szerintem nyárra már jobban fogsz kinézni.

2019. dec. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel fogytál ilyen gyorsan ilyen sokat?
2019. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!