Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljek vele sírás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek vele sírás nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos igen sírós típus vagyok, így számomra érzékeny témákról nehezen beszélek. A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt, viszont mostanában vannak dolgok, amik zavarnak és szeretném vele megbeszélni ezeket. Viszont akárhányszor erre gondolok elkap a sírás. Régebben ha hasonló megbeszélések voltak, ugyanígy nem bírtam ki bőgés nélkül, még ha sokkal kisebb dolgokról is volt szó. De utálom ezt, nem akarom, hogy egy ilyen túlérzékeny embernek tartson és akárhogy nem akarok sírni mégis előjön. Mit tegyek, hogy ne sírjak?

2020. jún. 19. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Sírjál előtte.
2020. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem megoldás. Sírhatok előtte bármennyit, attól még ott is simán előjön. Sőt még akár könnyebben is, mert ha egyszer sírtam könnyebben csúszok vissza.
2020. jún. 19. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Pacsi, ugyanilyen vagyok... hiába próbáltam, sosem tudtam megállni, hogy elsírjam magam. Néha sikerült azzal, hogy megpróbáltam elterelni a gondolataim másra, de ez nem igazán célravezető egy beszélgetés közben. egyszerűen ott a gombóc a torkomban, elkezd remegni a hangom, és mikor már úgy néz rám párom, hogy "most sírni fogsz?", akkor reccs, törik a mécses :D
2020. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utána sírjál.
2020. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 sorstárs pacsii 🙌

Tényleg, ez az a kérdés a "Mi a baj?" mellett, amitől egyből sírok.

#4 ha ennyi lenne, szerinted megszületett volna a kérdésem?

2020. jún. 19. 20:13
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem mi olyan bonyolult ezen
2020. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Írd le neki a gondolataidat, majd olvassa el, és beszéljétek át.
2020. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm, ez jó ötlet!
2020. jún. 19. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Persze, hogy nem érted, aki nem ilyen hiperérzékeny, az nem is fogja sosem megérteni. Ez egy inger, amit nem olyan egyszerű elfojtani.
2020. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Aszal semmi baj nincs, hogy érzékeny vagy a mai rohanó világban egyre több ilyen ember van. Én abban látom a problémát, hogy a barátod ezt nem tudja elfogadni és ahelyett ,hogy segítene neked inkább ki használja és vissza él az előnyével nem tartom szép dolognak.
2020. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!