Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy kapcsolaton belül vagy túlzás?

Figyelt kérdés
A barátnőm 23, én 25 vagyok. Már majdnem egy éve együtt vagyunk. Ha külön vagyunk, írja, hogy nem bír nélkülem létezni, nincs kedve semmihez, nem tud figyelni semmire, nem tud enni, nem tud aludni stb. Mindig szólnom kell előre, ha találkozom egy haverommal, mert akkor tudja, hogy nem beszélgetünk, de csak ha simán elmegyek és nem írok 2 óráig, akkor kiakad. Vagy ha csak írom, hogy dolgozom, most nem érek rá, azzal a baja, hogy nem tettem hozzá, hogy mennyire hiányzik és mennyire szeretem, ezt mindig hozzá kell tennem, mert különben azt mondja, hogy rosszul esik neki.

2020. jún. 19. 17:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A családi háttérről azt tudom, hogy elváltak a szülei és nincs túl jó kapcsolatban velük, van egy nővére, akit elvileg mindig jobban szerettek, ő meg csak a "fölösleges" kisebb gyerek volt. Például mindig a nővérének adtak igazat vagy neki vettek meg mindent. Nekem ez azért fura, mert általában a kisebbel szoktak jobban foglalkozni. Van amúgy egy olyan tulajdonsága, hogy a legtöbb embert önzőnek és hülyének gondolja, magát nagyon kivételesnek, hogy mennyire becsületes, kedves stb.
2020. jún. 19. 20:26
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt van a kutya elásva: mint mondtam, figyelem- és szeretethiányos. Ez a viselkedés tudattalanul jön nála, mert a nővérével kivételeztek, jobban törődtek, így értelemszerűen magát "jobb színben" tünteti fel, hátha így több figyelmet kap a külvilágtól.

Ha szereted, akkor mindenképpen beszélj vele, hogy neked ez így kellemetlen, szerinted baj van, ami a gyerekkorából származik és meg kéne oldani akár szakember, akár önfejlesztő könyvek segítségével. Ha partner benne és elismeri, hogy problémái vannak, akkor én segítenék neki és adnék esélyt a változásra, ha nem partner benne akkor viszont szakítanék, mert ez hosszútávon fullasztó és élhetetlen.

2020. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy oka van ennek és valamiért nem bízik benned..?
2020. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sosem adtam rá okot, sőt, mindig elmondja, hogy mennyire bízik bennem és sosem feltételezne rosszat, ami igaz is. Sosem hazudok meg semmi ilyesmi.
2020. jún. 19. 20:43
 15/17 A kérdező kommentje:
Olyanokat is mond, hogy csak miatta van egyben a kapcsolatunk és mindig mindent ő csinál, ami szintén nem igaz, mert én is találok ki programokat, én is szoktam neki írni vagy felhívni, nekem is vannak ötleteim bármivel kapcsolatban, ami rólunk szól. De nem tudok egész nap csak vele foglalkozni és percenként elmondani neki, hogy hiányzik. Nem tudom mit vár el tőlem. Szerintetek?
2020. jún. 19. 20:55
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy hasonló kapcsolatom, csak nálunk fordítva vannak a nemek.

Ez nem normális dolog. Ha neked nem egyeznek az igényeid az övével, akkor nem lesz jó vége. Jelenleg te vagy, aki elvisel olyan dolgokat, amiket érzed és tudod, hogy nem kéne. Mit gondolsz, meddig fogod tudni tűrni?

2020. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen kapcsolatban vagyok, nekem a pasim ilyen, már visszább vett, de nyilván pl írni se tudsz neki reggel, mert már ébredése után te vagy az első gondolata(ami cuki) és ír, majd jön az hogy te sosem írsz. Persze, mert ő lehetőséget sem hagy :D

Én is szeretném ezeket megélni, ez csak egy példa volt a sok közül, nekem ő nem is hiányzik 2 óra elteltével, elvagyok, takarítok, barátok stb. Ő neki már akkor is hiányzom, ha kilépek az ajtón, vagy tudja hogy este lelépek :D aranyos, de néha sok, és nekem is bűntudatom van, hogy én nem vagyok ilyen, nem érzem ezt mikor kilépek az ajtón. Szeretem, a csillagokat is lehozná értem. A te barátnőd is, csak ez párosul valami teljesítési kényszerrel is, ha éjszaka is neki áll sütit sütni.

Nálunk is azt mondja a párom, hogy azt érzi ezekből, hogy ő jobban szeret.

Meg tudnak változni. De néha elgondolkodom, hogy lehet nekem kéne? De én nem tudok. És ő? És ha ő se? Lehet hogy ez másnak a normális?!

2020. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!