Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mivel tehetném jobbá ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Fél éve egyutt vagyunk a párommal, nekem ő az első én viszont neki nem, 18 vagyok ő 22,az elején nagyon szerelmesek voltunk illetve most is csak az a tűz elmúlt, nem feküdtünk még le pedig készen állok már, és innen kezdődik a problémám, régen annyira más volt ő, mindig akarta hogy le feküdjünk és egyszer kérdezte hogy szeretném e és azt mondtam hogy igen, és utána soha nem próbálkozott, nem feküdtünk le, másfél hónapja hozzám se nyúl nem látom rajta hogy kíván engem, ha hozza nyúlok mindig elfordul, vagy valamit ki talál hogy ne legyen belőle semmi, nagyon sokat veszekszünk értelmetlen dolgok miatt, a volt baratnojerol is beszélt nekem és annyira bennem maradt annyira rosszul esik mert tudom hogy vele lefeküdt es csak 3 hónapig volt vele együtt, és mindig arra gondolok hogy mit csinálok rosszul hogy én nemkapom meg tőle lelkileg és fizikailag sem amire vágyok, beszéltem neki erről de nem látok rajta változást, mostmár csak vagyunk egymás mellett, sok mindenen ki akad, nem enged el szórakozni, barátnőim sincsenek mert mindenkit elhanyagoltsm miatta, neki viszont van sok barátja velük elszökött lenni, sose várja hogy menjek hozzá,de valamikor előjön a bujos, a kedves éne, nagyon sokat gondolkodtam hogy nem vagyunk egymásnak valók, mindketten másra vágyunk, mondtam ezt is neki és helyeselt,nem vagyok biztos az erzéseimben iránta, illetve szeretem de annyira lerombolja ha egy rossz szot hozzám szól, úgy érzem minden egyes bántó szavával lerombol mindig egy kicsit a szeretetemből iránta, és kezdem azt érezni hogy tenyleg nem egymásnak teremtettek minket, valaki járt hasonló cipőben? Mi lett a vége? Hogy alakult az ilyen kapcsolat?

2018. máj. 5. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

"Elkerültétek egymást" fél évig húzta az agyát. Tudja, hogy le akarsz vele feküdni egyáltalán vagy csak virágnyelven hablatyolsz neki? Talán azért fordul el, mert nem akarja, hogy megint felhúzd, majd visszautasítsd, ha be próbálkozik.

31/f

2018. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!