Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki, hogy oldotta meg kultúrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy oldotta meg kultúráltan és normálisan az exel közös gyerekkel kapcsolatos kérdéseket, mindennapi dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Páromnak van egy 3 éves kislánya. Anyukával megromlott a kapcsolat már a kislány születése előtt. Nem tervezett volt a baba. Próbálták megoldani, nem sikerült, szétmentek. Mi lassan két éve vagyunk együtt. Párom nagyon lelkiismeretes a kislánnyal kapcsolatban.

De az exe egyszerűen szörnyű. Engem alapból utál, szerinte én tehetek mindenről, és hogy szétmentek anno, pedig akkor még együtt sem voltunk. Nagyon sok konfliktusunk adódik ebből, mert azt érzem, hogy bárhogy szivatja a páromat mindenre bólogat neki. Párom családját nem ismerem, mindenki az exet védi. Illetve a kislányt sem 2 év után pedig szerettem volna már sokszor megismerni, közös programot csinálni hárman. Egy alkalommal találkoztam vele kb 45 percre de abból egy év után de anyuka részéről abból is hatalmas cirkusz lett, hogy mi az h a párom elhozta hozzám a saját gyerekét. Persze ő nem számol be róla hogy mikor hova viszi a kislányt...

Tegnapi eset pedig az volt h bejelentette hogy ismét mennek nyaralni egy hétre. Egyszer már voltak júliusba.

De ez az egy hét beleesik a gyerek születésnapjába ami 27.én lesz és ők majd csak szeptember elsején jönnek haza. Páromat nagyon rosszul érintette, hogy nem tud a kislányával lenni születésnapján. De nem szólt semmit, hogy akkor legközelebb ne a születésnapján vidd el nyaralni légyszíves vagy bármit. Nekem mondta, hogy ez így elég sz*r. Nem értem hogy akkor ezeket az exének mi a fenéért nem mondja meg? Volt hogy azt a választ kaptam hogy nem fog a gyerek felett veszekedni. Nyilván nem is kell veszekedni hanem normálisan megbeszélni ezeket a problémákat. De egyszerűen azt érzem hogy ők ezt egyáltalán nem tudják a helyén kezelni. Persze nem egyszerű ez a helyzet, de én úgy gondolom hogy elég sokan elváltak már úgy hogy van közös gyerek és szépen meg lehet oldani hogy mikor kinél van a gyerek anélkül hogy a másikkal ki legyen cseszve.

Tavaly történt egy olyan is hogy párom pár alkalommal ott aludt az exénél állítólag a gyerek miatt. Csak hogy én erről nem tudtam. Teljesen véletlenül derült ki, de még először akkor is tagadta aztán végül beismerte. Illetve az ex folyamatosan szivecskézi az összes képet facebookon.. azért is jó pár napig szóltam páromnak, hogy jó lenne hogy ha most már szólna neki hogy fejezze be. Ő mindenkivel jóba van a párom családjából főleg a nővérével, meg van jelölve családi eseményeken hogy ő is ott volt, én meg sokszor mintha nem is léteznék.

És most már nem igazán tudom ezt a helyztet hogyan kezelni. Igaz még sosem volt olyan párom akinek gyereke van, ezért is kérdezem hogy másoknál ez miként szokott működni? Lehet csak én nem vagyok elég türelmes, már nem tudom eldönteni.

Köszönöm ha megosztjátok velem a saját tapasztalatotokat.

26/N


2018. aug. 17. 09:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Tök egyszerű a képlet:


A exnőci a gyerekkel zsarolja, és vissza akarja szedni.

A pasi retteg, hogy a gyereket elveszíti, és tudja ha bármibe nemet mer mondani, az ex azonnal a gyerek felé nyúl.

Plusz a pasi gyáva és nem mer kockáztatni, hogy a sarkára álljon.

A nőci meg tudja, hogy te jobb anyja lennél a gyereknek, (és a gyerek is megtudna téged szeretni) mint ő, ezért a plusz féltékenységi rátát szorozd be 10-el.


Szóval a képlet ez.


A kérdés, hogy ennek a szint alatt lévő nőnek a műsorát, aki pointosan tudja, hogy te 100x jobb vagy nála meddig nézed el, lévén hogy a nőcit nem érdekli mennyire teszi tönkre a gyerekét és bárki mást, csak a saját célja lebeg előtte.


Nyugi, egy ilyen műsor után cca 10-12 év és válni fognak..az ilyen emberek sosem maradnak együtt.

2018. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*A kérdés, hogy ennek a szint alatt lévő nőnek a műsorát, meddig van hozzá gyomrod.
2018. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A műsora addig fog folytatódni míg a pasi vissza nem megy. Egyébként. Majd fél év múlva, mivel ugye egyetlen férfi sem tudja megerőszakolni magát, és nem bír hozzányúlni a nőcihez szexuálisan, a csaj beújít 1-2 szeretőt, aki ki fogja elégíteni, a pasidat meg tejelteti anyagilag, hogy legyen miből ráznia magát. Meg az ostoba sznob életében elmondhassa magáról, hogy ő valaki...
2018. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szóval választhatsz, két lehetőséged van:


Vagy kiszálsz ebből a förtelemből, és kialakítod a saját életedet,saját otthon, saját férj, gyerekek-amit a másik pasival szerettél volna,

Vagy


Végig nézed a kislány és a pasi tönkretételét.


Ezt neked kell eldöntened, hiszen a te életed. Én a kiszállást javaslom, mert akkor legalább elmondhatod, hogy azt a két embert, akiket szerettél te nem tettél tönkre (tönkre fognak menni, mert egy ilyen erőszakszervezet egyed az normális életet sosem tud adni senkinek) de legalább nem lesz neked hozzá közöd. Te csak a jót adtad nekik, a békét, a harmoniát, a szeretetet.


A döntés a te kezedben van.

2018. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Azert teged nem nehez atcseszni a palankon :"D.
2018. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, azért annyira nem vagyok hülye mint a leírásból tűnik :D

Nyilván sok mindent nem hiszek el, és már párszor megmondtam a barátomnak hogy isten álja lehet visszamenni az exhez, sok boldogságot kívánok mert nekem erre nincs szükségem. Tavaly mikor kiderült ez az ott alvós történet, szakítottunk. Aztán folyamatosan könyörgött, hogy adjak neki még egy esélyt, minden másképp lesz stb. Megadtam az esélyt de bizalom az 0, és eddig még amint látszik is nem nagyon sikerült visszaszereznie. Most ismét ott tartunk hogy én ezt befejeztem aztán csináljon amit akar, most megint csak az van, hogy szeret oldjuk meg együtt... mondtam neki hogy volt két éve megoldani. De állandóan a gyerekkel takarózik, mert hogy kapott már elég rosszat. Ezen elborult az agyam és megmondtam neki hogy persze hogy kapott mert két ilyen idióta ember neveli aki semmi rendszert nem képes a gyerek életébe teremteni, és ne csak az legyen hogy mikor anyukának dolga van akkor lepasszolja és éppen mikor ugy van ide oda van dobalva. Meg hogy alapból szar kapcsolatra nem kéne gyereket vállalni és akkor nem lenne ez.. Ezt már akkor megbántam mikor kimondtam, nem volt szép dolog fogalmazhattam volna másként is de sajnos ezt érzem a helyzettel kapcsolatban.

2018. aug. 17. 10:30
 7/21 anonim ***** válasza:

Az kereken megmondta, hogy csak te állsz köztük. Magyarul NEM a gyerek miatt aludt ott párszor, hanem dugtak. Azért maradt ez titokban. Ezért utál ennyire, mert ő is még valamennyire együtt van ezzel a díszfa.sszal, csak most ő a második.


A kérdésre válaszolva: Mi írásban kommunikálunk. Úgy nincs utólagos reklamáció, vissza lehet olvasni. Higgadtabbak is vagyunk, az élő beszélgetés nem hiányzik.

Ha kell, akkor inkább a barátnőjét hívom, úgyis ő intézi a gyerekeket, egyszerűbb ha közvetlenül mi beszélünk, mint az üzengetés.

A gyerekeket átadjuk egymásnak, akkor találkozunk pár percre, nincs bajunk egymással, de a haverkodást se erőltetjük. Egyszerű "kollegiális jó viszonyt" ápolunk, udvarias, nyugodt hangnem, együttműködünk a gyerekek érdekében. De nem kell egymást szeretni.

Az exférjem soha az életben nem aludt itt, attól kezdve a lábát nem tehette be a küszöbön, hogy végleg kilépett. És egyáltalán nem is lenne érdeke ez a gyerekeknek se, csak összezavarná őket, hogy most kibékültünk, nem békültünk... Eleve miért aludna itt? A gyerekkel tud aludni, mikor nála vannak.

Szóval szerintem téged elég rendesen megvezet ez a pasas, kicsit nyisd ki jobban a szemed!

2018. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

6 Tudod mi a különbség egy normális nő, és egy erőszakszervezet között?


Az utóbbi azt teszi amit te, az előbbi, meg addig marad, míg lélekkel bírja, és hiába megy utána a férfi még hazaköltözése után is évekig, egy idő után lezárja.Pedig a férfi a hazaköltözése után 2 nappal hajnalban már az ajtójában topogott a férfi, hogy nem akarja elveszíteni..


"csak" ennyi a különbség.

2018. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
*míg lélekkel bírja, és soha egyetlen egyszer nem kéri, sem nem követel semmit.
2018. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8

Persze igazad van, aztán hagyjam hogy teljesen hülyének nézzen közbe :D

Szerintem egy normális kapcsolatban lehet KÉRNI a másiktól ha valami bánt. Nem tudom a kérés mióta erőszak?

Ugyanúgy ő is elvár tőlem dolgokat. Csak az a baj hogy ez teljesen egyoldalú. Én nézem hogy neki mi a jó, én meg le vagyok szarva.

2018. aug. 17. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!