Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Voltatok már úgy, hogy szerettétek volna megcsókolni a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Nem, nem írtam félre. :)

Arról van szó, hogy a legjobb barátnőmmel nagyon jóban vagyok, igencsak kitárulkozunk egymás előtt (persze csak szóban) és egyre többször mondja, hogy elege van a pasikból, és hogy a nők sokkal normálisabbak, stb. Meg elég sokszor úgymond "húzzuk" egymást. Poénkodunk ilyesmikről, célozgatunk... Legalábbis én célozgatok, poénosan burkolva, nála viszont nem tudom eldönteni, hogy minek vegyem? De egyre sűrűbben van ilyen, és azon kaptam magam, hogy nem hagyna hidegen a dolog. Mármint csak a csók, továbbiakra gondolni se merek...

Még sosem éreztem ilyet ezelőtt, szeretném valahogy a tudtára adni, de félek, megijedne, mert ő csak poénnak szánta, és egyből fuccs a barátságnak. Nagyon szeretem őt, mint barátot, nagyon fontos nekem, de ugyanakkor ezek a poénkodások kezdenek egyre jobban megőrjíteni... Honnan tudhatnám meg, hogy a szíve mélyén, ő mit gondol, érzi-e azt, amit én?


Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, végül lett belőle "valami", vagy barátnők között ezzel alapból felesleges próbálkozni?


Kérek mindenkit, hogy csak komolyan válaszoljon, és lehetőleg olyanok, akik már voltak így!

Bunkók és hebrencs kamaszok kíméljenek, ez nálam nem csak egy időszakos divat fellángolás, tényleg komolyan gondolom.


Ja, és ha valakinek eszébe jutna; nem, nem vagyok és nem is érzem magam leszbikusnak. Kapcsolatban élek évek óta, szeretem a párom, és más lány/nő iránt nem éreztem még soha ilyet.


23/L


2010. aug. 1. 10:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan jó barátnők vagytok, üljetek le egyszer és beszéljétek meg, hogy ki mit szeretne és mit nem szeretne. Utána döntsétek el, hogy a kettőtök igénye összeegyeztethető-e.

Ha igen, akkor csináljátok. Ha meg nem, akkor törődjetek bele, hogy nem vagytok összeillő szexpartnerek.


Ha nem tudnátok ezt értelmesen megbeszélni, akkor pedig igazi barátnők sem vagytok, még akkor sem, ha azt hiszitek magatokról

2010. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám megcsókolni.
2010. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 andimama ***** válasza:
sokszor volt már ilyen érzésem. és egyszer már meg is történt. :) némi kerülgetés, rávezetés aztán egyik pillanatról a másikra már meg is történt. :)
2010. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is igy éreztem az unokatesóm iránt (mind2ten csajok vagyunk). Aztán bevallottam neki, és csodák csodájára azt mondta, hogy ő is igy érez irántam. Aztán csak VICCBŐL megcsókoltuk 1mást. De nem lett köztünk semmi.Meg smároltunk is 1párszor XD És még ma is barátnők vagyunk. Kicsit őrültek voltunk, de örülök, hogy elmondtam neki. Te is tedd ezt..én csak ezt tudom tanácsolni!! :)
2010. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Főleg az utolsó két hozzászólónak, hogy megosztottátok tapasztalataitokat.

A 11:05-ös pasinak pedig: bár konkrétan nem mondtam ezt el a páromnak, de úgy általánosságban felvetettem már és ő nem hogy féltékeny nem lenne, hanem szívesen végig is nézné, szóval... :) De talán érthető módon jelen esetben nem az ő véleménye/hozzáállása érdekel, hanem a barátnőmé.

Ez a viccből felhozós ötlet tetszik, lehet, be is válna, mivel a meredekebb témákat eddig is poénkodva közelítettük meg. Egy baj van csak, hogy borzasztóan félénk vagyok, ha bele is menne, hogy kipróbáljuk, én tuti nem mernék kezdeményezni. De egyelőre azzal is beérném, ha tudnám, hogy viszonyul a dologhoz. Elméletben olyan könnyű túlesni a nehezén, de a valóságban nekem nagyon nehéz :S

2010. aug. 1. 22:15
 16/17 anonim ***** válasza:
Remélem nem baj, hogy én 16 évesen írok. Én abban a korban vagyok, hogyha valami "őrültségen" jár az eszem, azt a koromnak tulajdonítják be. Én úgy gondolom, hogy ilyenkor már jelentősen alakul valakinek a szexuális beállítottsága és épp ezért kell vigyázni a tapasztalatokkal, nehogy a későbbiekben gondot okozzanak. Nekem először ez a "megcsókolnám a barátnőmet" dolog 13-14 éves korom körül jelentkezett. Nem tettem meg, féltem. Aztán mostanra már csak lányokkal tudom elképzelni a dolgot. A legjobb barátnőmnél is éreztem már ilyet, de túlságosan félnék, hogy az mindent megváltoztatna. Egyik nagyon jó barátnőmmel kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz, de mikor oda került volna a sor, hogy komolyabbra fordul a dolog, fura lett, hogy azzal akarok intimebb kapcsolatba kerülni, akivel eddig minden dolgomat megosztottam. Nálam viszont azt le kell szögezni, hogy bennem megvan az erős hajlam, ha nagyon akarunk kategorizálni, a lányokat szeretem, de ezt tudom már elég régóta. Én úgy gondolom, hogy ahogy én nem akarom megcsókolni a közeli fiúbarátomat, úgy nem akarnám megcsókolni hetero létemre a közeli barátnőmet sem. Másképp kifejezve, hajlam nélkül ez még a legjobb barátnők közt sem történik meg. Először csak a legjobb barátnő, aztán már más lánynál is előjöhet ez, úgyhogy vigyázz. Szerintem tökre nem érné meg ezt előhozni, mert 23 évesen egy jó barátnőt elveszíteni már fájdalmasabb, mint pl. kamaszkorban. Még ha először benne is lenne a dologban, később úgyis rosszul sülne el, mert megbánná. Most ez így sablondumának hangzik, de az a baj, hogy ez gyakorta így szokott történni. A fent említett barátnőmmel még ha nem is történt semmi, már nem olyan a viszonyunk, mint rég, mert folyton érezteti, hogy én kellek neki, de mégis hátrál és ez már nagyon nem barátság, elromlott az egész.
2010. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tseppkoe ***** válasza:

2010.aug.2.00:10

--> Vagy így van, vagy nem...

Vagy így lenne, vagy nem...

2021. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!