Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyok az elvárásaim vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok az elvárásaim vagy tényleg szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

5 hónapja van egy kapcsolatom ami konkrétan az első perctől eléggé döcögős.

Volt már mindenféle probléma (sajnos). Nem volt kedve a szexhez huzamosabb ideig ezt aztán megbeszéltük, más nővel akart találkozni, neki panaszkodott a párkapcsolati problémáinkról, nem mutatja ki az érzéseit, hogy szeret (már ha szeret egyáltalán, szokta mondani)

A legfőbb problémám "most" az, hogy ez idő alatt sehova nem mentünk együtt, nem volt közös program, kettesben töltött idő, mindig nála vagyunk és így is általában este látjuk csak egymást meló után, de a haverokkal heti 2,3 kajálás, buli, italozás megvan.

Próbáltam erről beszélni vele, nem érti mi a problémám.

Szerintetek?

23L, párom 26F


2020. jún. 21. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy természetesen én ezekbe a bulikba nem vagyok meghívva.
2020. jún. 21. 10:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy vele?

Tényleg nem egyértelmű neked, hogy ez rettentő gáz?

2020. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi a jó ebben a kapcsolatban? Mert erről nem írtál semmit.
2020. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a Nem kellesz eléggé című film megtekintését...
2020. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy megtűrt személy vagy, aki a kedvére tesz mindenben. Nagyjábóo ennyi. Jobban jársz, ha továbbállsz.
2020. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Ő csak dug téged, ha épp kedve van, nincs más dolga.
2020. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ha ezt te elolvasod te mit tanácsolnál magadnak? Nem kérdés szerintem hogy minél előbb lapátra kell tenni az ilyet. Lehet ez az első kapcsolatod, de nagyon nem ez a normális.
2020. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott kidobtam volna, mikor más nőkkel ismerkedett. 5 sz*ros hónapról beszélünk. Mire vársz?
2020. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!