Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult hasonló veletek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult hasonló veletek? Vagy csak én vagyok túl szigorú, vagy az elvárásaim nem reálisak?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, a párom 34,mindketten egy városban lakunk.


Amikor összejöttünk, nagyon fellángoltunk, nála ez jelenleg sem változott, nagyon szeret, én viszont úgy érzem, már nem is vonzódok hozzá.

Nagyon sokat gondolkodtam az elmúlt napokban, mi okozhatta bennem a kiábrándulást:


- elejétől kezdve kijelentette hogy ő feleséget keres, gyereket akar ez még valahol meg is nyugtatott az elején, de most már inkább tehernek élem meg, nem vagyok biztos benne hogy most azért van velem, mert én kellek neki, vagy csak nagyon gyereket akar már

- neki csak fiú jöhet szóba, ezt hangoztatta többször is. Ez engem nyugtalanított, megkérdeztem, mi lenne, ha lánya lenne, erre ő azt felelte, hogy nem lesz, mert fiú lesz.

- A szülei ott laknak tőle egy köpésre, minden egyes nap meglátogatja őket, ezzel nincs baj. Viszont ha megyek akkor kb mindig meg vagyok nézve, az anyja kiborul, hogy én miért nem látogatom őket meg legalább hetente (saját anyám nem látom ilyen sűrűn!), szúrósan meg is lett jegyezve többször is

- Elköltözni a szülei közeléből nem akar, mert minek, majd szépen tudnal jönni segíteni a gyereknevelésben (isten ments, hogy napi szinten nekem jöjjenek emberek!!!)

- Összeköltözni nem tudunk jelenleg, mindkettőnk garzonja túl kicsi 2 főnek, nála talán még megoldható lenne, de egy nagyon zajos, koszos főút mentén egy panelben lakik (az enyém egy új tégla egy parkos környéken)

- Kijelentette, hogy oké, akkor eladjuk a lakásokat, de csakis ott vegyünk lakást a környékén, mert ott az árak még elviselhetőek és a szülei ott vannak (!!!)


Nem akarok egy koszos, nagyon zajos főút mellett megfulladni, egy panelban, míg életem értelme csak az legyen, hogy neveljek egy gyereket...

Egy tök sportos, aktív ember vagyok, szeretek járni-kelni, pörögni, vannak hobbijaim, vannak barátaim. De kezdek totál befordulni...


Velem van a baj? Én követelek azzal túl sokat, hogy költözzünk messzebb, valami csendesebb helyre, ne siessünk már ezzel a gyerek dologgal?! Ennyire nem ketyeg a biológiai óra szerintem. 5 hónapja járunk, hova siessünk?!


2 hete már hozzá se tudok érni, teljesen elveszett belőlem a vonzódás felé.

Nyilván szakítani fogok, de most velem van a baj? Én vagyok hisztis?


Köszönöm a válaszokat! 30n



2019. márc. 22. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

"neki csak fiú jöhet szóba, ezt hangoztatta többször is. Ez engem nyugtalanított, megkérdeztem, mi lenne, ha lánya lenne, erre ő azt felelte, hogy nem lesz, mert fiú lesz."


Eddig olvastam. Férfiként mondom, hogy ez az ember hülye, legjobb lesz, ha szakítasz vele. Mi az, hogy csak fiút akar, ha lányotok születne, őt nem is szeretné?

2019. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1-es,pontosan ez a kérdés bennem is felvetődött... Ha lány lesz, nem fogja szeretni? Mennyire szívtelen ez már?


Beszéltem vele ezekről mind. Jött, hogy ő ezeket nem is úgy gondolta, meg mentegetőzött. De ha 4,5 hónapig ezt hajtogatja valaki, az szerintem nem poén, meg nem komolytalan gondolatok szerintem... Csak menti a helyzetét szerintem

2019. márc. 22. 18:05
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Hát, igen.

Én nem vagyok az az ember, aki minden problémára szakítást javasol, de nálatok szerintem ez lenne a megoldás.

2019. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Menekülj!!!!!
2019. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Hol is kezdjem?30 és 34évesen már javában benne vagytok a gyerekvállalós korban.De!5hónap után meg se forduljon a fejetekben hogy gyereket vállaltok.Nem is ismeritek még egymást.Össze kell költözni ha minden rendben 1-2év után jöhet a gyerek szerintem addig ne.

Az hogy milyen életed volt eddig lényegtelen ha jön a baba teljesen megváltozik minden.Nem számít hogy te pörgős voltál,az meg ha lakik valamelyik szülő a közelben majd megtudod mekkota ajándék.Ha zajosabb kicsit az az út azt simán meg lehet szokni.Bár az is igaz hogy ha saját lakásod van szerintem ne add vagy 5-6 évig.Ha olyat mond hogy neki csak az felel meg ha fia lesz akkor egy oltári nagy fa..kalap csávóka.Ez sokat elárúl a jelleméről.Remélem megfogadsz 1-2dolgot.Üdv.

2019. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy túl hisztis. A pasas nem komplett.
2019. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
A lany a legjobb csak meg nem tudja . :)
2019. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Ja és nem kérsz sokat csak mások a preferenciaid .

Anyja kozel: nem gond csak neked.

Zajos főút . Én Bp xii kerben élek volt aki mondta rossz helyen mert nem jár a ház elott a 6os villamos.


Más igények. Ennyi

2019. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Hű, nagyon gáz! Menekülj! :D anyuci pici 34 éves fiacskája, vagy sürgősen elengedi a kezét, vagy a jövőbeli feleségének (aki remélhetőleg nem te leszel, bocsi) nagyon rossz világa lesz. Öt hónap után azért ne feszegesse már az "adjuk el a lakásainkat" témát. Szerintem ez a hapsi a "saját" család gondolatába szerelmes, nem beléd.
2019. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kor nem stimmel, de érdekes, hogy ugyanaz a katt jött elő a kérdezőnél is...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


A pasid nem százas. Nekem nem kéne.

2019. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!