Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt vettem észre, hogy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre, hogy itt a GYIK-en írogató lányoknak óriási elvárásai vannak a férfiakkal szemben, szinte lehetetlen nekik megfelelni. Ugyanakkor ezt élőben nem tapasztalom, könnyebb a csajozás. Miért?

Figyelt kérdés

A legkisebb problémákra is azt írják, hogy ők nem fogadnák el, olyan, mintha Mr. Tökéletest keresnék. Bár természetesen élőben is akadnak ilyen jómadarak, de ott az esetek többségében azért nagyobb a tolarencia.


Élőben azt tapasztalom, hogy a nők nem borulnak ki a kisebb játszmák miatt, vagy azért, mert egy férfi nem tartja mindenben ugyanolyan jónak a nőket, mint a férfiakat. Nem akadnak ki azon sem, ha egy pasi a múltban megdugott egy rakás nőt, itt az is kizáró ok, ha valakinek sok nője volt.


Azt hiszem, hogy hálásak lehetünk azért, hogy a női társadalmat - többségében - nem olyan nők alkotják, akik ide írogatnak. A naiv pasikat viszont akik az itteni nők válaszokat isszák, és tőlük kérnek segítséget, sajnálom. Mert kialakul bennük olyan kép, hogy az itteniekhez hasonlóak a kinti nők is.


2019. jún. 2. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nincsenek óriási elvárásai a lányok javának.. és nem lehetetlen nekik megfelelni.
2019. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Hát sajna és másképp tapasztalom. Legalább is Budapesten a női társadalom azaz abszolút alja. Csak és kizárólag a külsőre mennek, és még ha jól nézel ki, az sem elég nekik. Edzőtársakkal, ismerősökkel nagyon sokat beszélünk erről és egyszerűen hihetetlen milyen elcseszett a női gondolkodás mód manapság. És utána mutogatnak ránk, hogy de a férfi a hibás, holott a nagy büdös francokat, mert ők viselkednek olyan paraszt módon, hogy az félelmetes.


Mint írtam, ez Budapest és környéke. Lehet, hogy te máshonann vagy és arra fele normális nők vannak. De Bp-t kerüld, mert itt selejt a legtöbb.

2019. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mivel volt nem egy vitám az itteni nőkkel - sőt! Párkapcsolatom is volt innen, ezért én ezért nem lennék ebben ennyire biztos.
2019. jún. 2. 21:29
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem Budapest az egyik legjobb a csajozás szempontjából, de ez magánvélemény.
2019. jún. 2. 21:30
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Hahaha. Bpn normális nő. Szép mese. Valahogy ezzel nagyon sokan vitába szállnának.
2019. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%

Teljesen igaza van a másodiknak! Döbbenet, amit a mai nők csinálnak. És ha odaszólsz, még felháborodik, kioktat a nagy büdös semmire, mert semmi nincs belőle.


F, 39

2019. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Mik azok az óriási elvárások?
2019. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Lazy Lover ***** válasza:
23%
2 nél a pont!
2019. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Pont hogy az itteni pasik sírnak 0-24 hogy "jaaaaaaaj a nőknek semmisejóóóó"
2019. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Rockarc ***** válasza:
69%

En nem azt tapasztalom, hogy magasan lenne a lec. Bar magasugrasban mindig jo voltam.


Legalabbis amikor olyat irnak vissza, hogy vegre valaki le tud irni 3 mondatot helyesen, akkor azert az elgondolkodtato, hogy vajon a tobbi milyen lehet. Pedig nekem is magvan a magam keresztje, amit cipelnem kell, meg sincs ilyen problemam. Akkor most ez a teoria a szemetdombra valo, vagy csiszolgatod meg egy kicsit?


43F

2019. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!