Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Most akkor komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Most akkor komolyan akar tőlem valamit, vagy csak egy vagyok neki a sok közül?

Figyelt kérdés
20 L/ 28 F Szóval van egy pasi, akivel megismerkedtem. Már régebben is írt nekem sms-t, de én nem válaszoltam neki, mert lebeszéltek róla, hogy nagy nőfaló, nem hozzám való és hogy csak bántana. Aztán később úgy mesterkedett a hátam mögött, hogy végül úgy is találkoztunk (házibulin). Kedves volt nagyon, meg aranyos. Láttam rajta, hogy minden mozdulatomat figyeli, hogy nagyon érdeklem. Egy kicsit akkor megkedveltem és adtam neki egy esélyt az intések ellenére is, amikkel a környezetem bombázott. Az első randin megbeszéltem vele, hogy én még nem tudom mit akarok. Ő azt mondta semmi baj, akkor lassít és nem nyomul annyira, hogy ne siessünk el semmit. Volt több randink és lassan bennem eldőlt, hogy akarom a kapcsolatot. Csakhát a vallomásig nem jutottam el, mert már több mint egy hete nem hív sehova. Van hogy felhiv, de csak napok után. Tegnap összefutottam vele - a barátnőimmel voltam, de ő csak köszönt.És azt is mondták nekem tegnap, hogy egy másik nővel látták.
2010. aug. 1. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
se.ggfej. hagyd a fenébe...
2010. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!