Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit is akar tölem? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is akar tölem? Komolyan gondolja vagy csak szórakozni akar? Mások elött mér viselkedik furán?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy egy osztályba kerültem egy jókép fiúval. Aki nagyon megteteszett. Eleinte nem is foglalkoztunk egymással majd idővel elég jóbe lettünk ( együtt jártunk cigizni, elkisért a fodrászhoz ). Október közepén elmentünk osztálykirándulásra( 1 éjszaka, 2 nap) és ott nagyon jól elvoltunk smároltunk, kézen fogva jártunk meg stb. (de csak ha ketten voltunk, mások elött nem). Majd miután vége lett a kirándulásnak jött az ősziszünet és 1,5 hétig nem találkoztunk. Szünet alatt végig sms-eztünk és olyanokat írt mint pl.: hogy szeret. Aztán eljött a szünet utána első tanítási nap melyet oly izgatottam vártam, azt remélve hogy minden ott kezdődik el ahol abba hagytuk Hejcén( itt voltunk kirándulni). De ez valahogy nem így lett. Álandóan kerül és más lányokkal van (flörtölget). Engem úgymond levegőnek néz. Az elmúlt 3 hétben 2 puszi volt meg egyszer smároltunk. És kész.. Most akkor mi legyen.? Mer nem bírnám ki ha mégegyszer csalódnom kénee.! Nem rég vagyok túl egy másfél éves kapcsolaton és ez nagyon megviselt. (okt.5-én volt vége.) Vajon csak játszadozik velem.? Vagy?.. nem tudom. És az a legszarabb ,hogy úgy érzem kedek bele szeretni.:S


Bocsi a helyesírási hibákért.


2009. nov. 14. 13:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy én 15 éves vagyok és lány. Ő is 15 és fiú..:D
2009. nov. 14. 13:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt,hogy mit akar? mi volt ez az egész,hogy most csak igy vége?
2009. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne a célravezető, ha megbeszélnéd vele. Az alapján, amit leírtál, szerintem nem akar semmi komolyat,d e kérdezd meg, mert abból, amit leírtál nem lehet mindent megmondani ... Ezt csak ti érzitek / tudjátok.
2009. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!