Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a barátom viselkedését?

Figyelt kérdés
A barátom úgy viselkedik mint egy hisztis p*csa. Ha valamiben nem egyezik a véleményünk akkor ő besértődik, elsétál és nem lehet vele kommunikálni egyáltalán. Amikor pedig megpróbálom a dolgokat elsimítani és beszélni vele, akkor konkrétan figyelmen kívül hagy, mintha ott sem lennék. Azt állítja, hogy én folyton keltem a feszültséget és veszekszem, mikor ő az aki még egy szimpla kérdéstől is meg van sértődve. pl.: a cukor elfogyott és megkérdeztem, hogy megy-e a boltba, mert akkor hozhatna. Kiborult, hogy miért kérdezem, ha látom, hogy kifogyott és tudom, hogy ő ma megy boltba egyébként. Kezd nagyon elegem lenni és nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet, már azon is gondolkodtam, hogy elhagyom, mert ez kezd napi szintű lenni és nekem ehhez nincs energiám. 22/L

2018. okt. 5. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még most menekülj..
2018. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen pasim hamar kidobtam. Találsz ennél sokkal együttműködőbb pasit akivel egyszerűbb lesz az életed!Nehogy megbánd ha kidobtad pokol lenne mellette mimdennapod érzelmileg totál kiszipolyozna. Nincs értelme folytatni hidd el!
2018. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az exférjemmel jársz?

Basszus, a hideg kirázott. Hét év ebben a pokolban...

2018. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először egy komoly beszélgetés keretében közöld vele a gondod higgadtan én üzenetekkel (Pl.: nekem rosszul esik, hogy...) és próbáld vele finoman megértetni a dolgot. Kérdezd meg van e valamilyen baja veled vagy mással. Könnyen lehet, hogy azt nem tudja kezelni ami a lelkét nyomja, és rád vetíti ki.

Ha veszekszik és megsértődik, mond, hogy ezt ha nem beszélitek meg és nem javítjátok ki, hamarosan szétmentek.

Ha ez sem segít tűzz ki egy határidőt, hogy ha innentől nem változik akkor elhagyod.

Ha megváltozik a dátum után, de visszaesik, akkor is hagyd el.

2018. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Igen, borzasztó, és még a nőkre mondják, hogy hisztisek és bolhából elefántot csinálnak.
2018. okt. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!