Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább, tanácsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább, tanácsra vanszükségem! Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan egy éve vagyok együtt, már az elején tudtam, hogy külföldre jár dolgozni, szexmentes, de erotikus munka, ahol meztelen táncol és a többi, de kontakt nincs állítása szerint. Nem vagyok szerelmes típus, ézert belementem vele a párkapcsolatba. 3 hónappal utána újra ki ment külföldre "dolgozni", ekkor döbbentem rá, hogy szeretem őt, viszont mondtam neki, hogy nem szeretném, hogy ezt csinálja, és megbeszéltük, hogy ez lesz az utolsó alkalom, hogy oda megy. Természetesen, mikor tavaly visszajött az "utolsó" útjáról, nagyon örültem, hogy miattam képes felhagyni ezzel. Ez az öröm 2 honapig tartott, mikor bejelentette, hogy 2 hét múlva ismét elmegy. Nagyon nagyot csalódtam benne, de mégis úgy döntöttem, hogy vele maradok. Azóta már háromszor ment el, több hétre, én ezalatt az időszak alatt, amíg ő kinnt van, nagyon idegesítem magam, pedig valahol megbízom benne, és hiszek neki, hogy nem lép félre. Nem vagyok féltékeny típus, de valahogy vele azzá váltam, valószínűleg azért, mert szeretem őt, de emelett nem tudom elviselni. Tavaly nyáron szakítottam vele, mert elegem lett ebből az egészből. 2 hónapig nem is beszéltünk, nem kerestem semmilyen formában és Ő se engem. Nyáron kaptam tőle egy üzenetet a születésnapomra, felköszöntött, ez meghatott, újra találkoztam vele. Ekkor megfogadta nekem, hogy végleg felhagy ezzel, miattam. Elhittem neki, és keresett magának egy "normális" munkahelyet. Jól meg is voltunk, nem volt veszekedés köztünk, újra szerelmesnek éreztünk magunkat mindaddig, amíg december első hetében bejelentette, hogy ismét megy. Nyeltem egy nagyot, és mondtam neki, hogy nem akarok beleszólni az életébe, elfogadom a döntését, viszont Én végeztem vele örökre. Szívből megfogadta, hogy ez lesz az utolsó alkalom, mondtam neki, hogy ha tényleg így lesz, talán újra együtt lehetünk. Azóta is együtt vagyunk ismét éreztem a kettőnk közötti szerelemet, vagy nem is tudom, de valahol boldog vagyok vele. Pár napja ismét bejelentette, hogy megint elmegy pár hétre, ekkora már csak nevettem és mondtam neki, hogy sajnálom, de jobb, ha egyedül marad mindaddig, amig ténylegesen nem be nem fejezi ezt. Szerdán ismét elmegy, most itt van nalam a házamban, de a másik szobában van, mert nagyon összevesztem vele és lehordtam mindennek, hogy miért kell ezt tennie velem, hogy kiállok mellette ezek után is és megis ezt kapom, felhoztam mindent, ami zavar engem, nagyon rosszul sült el az este, pedig nagyon vártuk, hogy találkozzunk, mivel nem egy városban élünk. A lényeg, hogy már belefáradtam abba, hogy hazudjak a családomnak arról, hogy Ő miért nem tud eljönni a szűk családi összejövetelekre, amire hivatalosak vagyunk, és , hogy az idegrendeszerem tönkrement egy év alatt, egy nő miatt, aki meg sem érdemli a tettei és viselkedése miatt,hogy szeressem. Szeretnék szakítani vele, de nagyon szeretem és félek, hogy rossz döntést hoznék, mert ezen a dolgon kivül, minden csodalatos, ahogyan Ő is. Lehet, hogy megbánnám, ha véget vetnék ennek, nem tudom, de nagyon fogom sajnálni, ha nem leszünk társak, de talán nelküle nyugodtabb és könnyebb lesz az életem. Akinek van / volt hasonló csalódása, szívesen venném, ha megosztaná. Köszönöm annak, aki végigolvasta a bánatom.

2017. febr. 10. 22:47
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
33F vagyok Ő pedig 41N.
2017. febr. 10. 22:55
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Megértelek, de a barátnődet is. Nem tudom, mit tanult, milyenek a körülményei, de ha ebből a pénzből akarja a jövőjét megalapozni, akkor valahol érthető. Mint írtad, a te házadban van, tehát neki nincs. Én sem szeretnék mástól függve élni.

Szerintem hagyd ott, mindkettőtöknek jobb lesz.

2017. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Van háza, csak innen megy, mert közelebbb van. Miattam jött, mert szeret, ahogyan Én is őt, de már nem érzem, hogy boldog vagyok vele.
2017. febr. 10. 22:58
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezt már akkor csinálta, mielőtt te megismerkedtél vele, úgyhogy ezt vagy el kell fogadnod, vagy odébb állni.

Ez a te felelősséged is volt, ha ilyen kondíciókkal belementél, akkor benne van a pakliban, hogy nem fog tudni belőle egyhamar kimászni.

Próbáltál segíteni neki abban, hogy kikerüljön ebből a pénzkereseti lehetőségből vagy csak azt hajtogatod, hogy ne csinálja?

2017. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én öszinte ember vagyok, és főleg nem a családomnak fogok hazudni, egy olyan Nő miatt, aki nem tartja be a nekem tett igéretét. Lehet megbánom, de ezt, amiket mondtam neki, már nem tudom visszacsinálni. Máskor is elhordtam mindennek ezmiatt, meg is ütött ököllel... Nem egyszer...
2017. febr. 10. 23:00
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha belwgondolsz teljesen igaza van. Miért kéne abbahagynia, ha úgy is mindig visszafogadod? Erre szokták azt mondani, hogy sejhajt csinálsz a szádból. A szavaidnak semmi ereje, nincs tekintélyed előtte, és azt nagyon nehéz visszaszerezni, ha egyáltalán volt is valaha.
2017. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Felajánlottam neki, hogy segithet a munkámban, együtt sokra vihetjük és megvalósíthatjuk az eltervezett dolgokat, de Ő nem hisz abban, hogy sikerülne. Emelett folyamatosan féltékeny és Ő tagadja és engem állít be annak. A kapcsolat elején közölte "nyugodtan megcsalhatom, Ő akkor is szeretni fog" ez is egy nagy kamu, mint az egész ember, erre kell rájöjjek, tisztán kell lássak, még akkor is, ha a szívem megszakad.
2017. febr. 10. 23:02
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak rátalált arra a dologra amit fiatalon nem tett meg.Nem akarlak megbántani,de ismerek itt kinn sok olyan nőt,akinek a párja ugy tudja dolgozik,ami igaz is,de mit?Hisz ezek is mind szexuális szolgáltatást nyújtanak.Az én osztrák barátnőm is csak táncolt,csak azt felejtette el közölni,hogy a répán is.Engedd el,s kezdj új életet,mert megőrülsz.
2017. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Állítása szerint nincs szex... Azt mondja el van egy fülképen különitve, és nem érnek hozzá. Hazudik? Ha igen, azonnal elküldöm a házamból, mert engem ne szégyenítsen meg saját magam előtt, és a hazug ember aludjon ott ahol akar, felőlem az utcán is. Az utolsotol kérdezem, hogy minden hely ilyen, hogy szex is van ?
2017. febr. 10. 23:09
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Te olyan típusú ember vagy, akiből akárhányszor hülyét lehet csinálni?
2017. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!