Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor mélyponton volt a kapcsolatotok hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki ezt és ha ezt sikerült megoldani nem maradt ott egy töréspont vagy tüske?
2020. jún. 22. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk most van, egész járvány 10 hete alatt ide se nézett, hogy élek-e, vagy mi van velem. Mert nem bír leválni a szüleiről, mert ő nekik segít, úgyhogy én 2 hónapig nem láttam. Iszonyat tüske meg harag gyűlt fel bennem.
2020. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyós... Rengeteget beszéltünk a helyzetről. Nem csak a szarkavarásról, arról is, hogy hogyan oldjuk meg. Nem egyszerű, hiszen a gyerekek akkor még nem születtek meg, így a 2 legfontosabb nő voltunk az életében, ő pedig csak kapkodta a fejét. Hála Istennek, objektívan nézte a dolgokat, így megállapodtunk a mindenki számára kedvező megoldásban: ő mehet, amikor csak akar, én többet azt a nőt nem akarom látni. Így mi sem veszekszünk a kavarás miatt és neki sem kell választania. Nincs tüske, azóta nem is volt komolyabb feszkó, pedig 16 év telt el. 😊
2020. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az alapprobléma ugyanaz mindig, a családi háttér ami kiváltja Nála,hogy -szerinte- kegyes hazugságai legyenek. Amit én nagyon nehezen tolerálok és mindig azt mondom ha ebbe belebotlok,hogy itt van a vége. A kapcsolatunk minden téren jól működik, de van egy olyan családi háttere ami erre az egészre rányomja a bélyegét.

A tüske megmarad és úgy érzem,hogy lassan nullára fut a kapcsolatunk. Mégsem tudom lezárni. Figyelmes, érdeklődő, törődik velem. Ezek nagy pozitívumok amit nem biztos,hogy másban megtalálnék.

Viszont ezek a sunnyogások a részéről mindig mellbevágnak.

2020. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!